Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez az étrend fenntartható...

Ez az étrend fenntartható hosszútávon?

Figyelt kérdés

Reggeli: 6.00-kor 2 szendvics: zsemle, margarin, pulykasonka, 3 dl 100%-os narancslé

Napközben 2 alma, meg egy győri jóreggelt

Vacsi 18-19.00 körül saláta: joghurt, fűszerkeverék, meg a kész saláta, olaj nélkül sült fűszeres csirkemell.


A cél a hízás elkerülése lenne, esetleg egy kis fogyás, mert eddig jóval több kalóriát vittem be, egy csomó édesség stb. Egyetemista vagyok, így mozgás nem igazán megoldott, esetleg hétvégén, meg az időpontokat sem tudom változtatni. Köszönöm szépen a válaszokat!


2013. szept. 30. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeli kalória tartalma kb. 540 kcal, 100 g szénhidrát.

"Ebéd": 400 kcal, 80 g szénhidrát.

Vacsora: 350 kcal, 20 g szénhidrát.


Összesen kb. 1300 kcal, ami alapvetően fogyókúrás mérték (persze függ attól, most mekkora a testsúlyod), de a szénhidrát bevitel a fogyáshoz sok (200 g). A vacsorára a saláta jó, de a reggelire érdemesebb lenne inkább egy rántottát sok zöldséggel, meg ebédre is valami fehérjedúsabbat. 2 alma és egy kis keksz nem lesz elég egész délutánra, fáradtságot, koncentrációképességi problémákat okozhat.

2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Le fog állni az anyagcseréd ha nem eszel nap közben normálisan. Ez azt fogja okozni, hogy ha kajához jut a szervezeted, akkor elkezd őrült módon raktározni, mert egész nap éhezett, minden zsírrá fog alakulni amit beviszel. Emellett semmilyen meleg étel sincs a "menü"ben.


A legjobb lenne, ha egy normális ebédet be tudnál iktatni. Ha ez végképp nem megy, akkor legalább a reggelit és a tízórait cseréld fel, és ne kenj margarint a zsemlére, mert az egy élelmiszeripari hulladék. Mondjuk maga a zsemle is az, de ebbe már ne menjünk bele.

2013. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!