Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyire volt jó...

Szerintetek mennyire volt jó a mai étrendem, és vacsorára melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2db tojásfehérje egy kevés padlizsánkrémmel (olaj nélkül, minimális extra light delmával.)

Ebéd: McDonalds-os cézár saláta,egy kanálnyi padlizsánkrémmel.

Vacsora: Egy zacskós tyúkhúsleves,vagy egy activia stevia ananászos ivójoghurt vagy activia stevia málnás joghurt, vagy 2 db abonett padlizsánkrémmel?



2013. szept. 7. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy a padlizsánkrémes abonettet választanám, ha ezekből kell.

A zacskós levest semmiképp nem enném meg, mert rengeteg só van benne, még megköti a vizet, és egyébként sincsen benne semmi jó dolog. Akkor már inkább a joghurtok...

2013. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eh.. hát én innen nem enném meg a padlizsánkrémet a margarin miatt. a sárgájával meg mi a bajod? az a legértékesebb. vacsorából egyiket se enném meg, akkor se ha erőltetnék :)
2013. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
második! miért nem ennéd meg? mert nem szereted, mert nem egészséges, vagy mert túl sok lenne? ha az utóbbi akkor hagyjam ma a vacsit?
2013. szept. 7. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hagyd ki a vacsit, nagyon keveset ettél így is!

De én még mindig a padlizsánra szavazok, bár én sem szoktam bele margarint tenni, de ennyitől azért még bajod nem lesz, főleg hogy alig ettél egész nap, abonettel együtt is max 200 kcal lehet...

2013. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon keveset ettél ma.

A vacsi meg szar.:D

Zacskós kaja? Nem étel. A gyümölcsös joghurtok tele vannak finomított cukorral. (jobb ha megveszed a natúrt, és összeturmixolod gyümölccsel)

Az abonett meg csirketáp. Ma vettem egy abonett szendvicset csak kíváncsiságból. Mondjuk nem volt rossz... 2 normális ÉTKEZÉS KÖZÖTT.:)

2013. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
találtam egy kicsi málnát a hűtő legmélyén,szóval megoldódott a probléma:)
2013. szept. 7. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok és azért mert nem egészséges. a margarin tele van gyulladáskeltő omega6-al, Light! vagyis biztos h még több transzzsírsav stb... túkhúsleves tele van szeméttel. a tésztájában van glutén, mindenféle agresszív lektin, a fűszerezésében ízfokozó, stb... az ivójoghurtok cukrozottak, hiába van rajta h stevia és sztem az is tiszta mű és amúgy is alacsony a zsírtartalmuk és tehén anyatejből van ráadásul olyan tehenekéből ami A1-es béta kazeint tartalmaznak. Az A1 béta kazein emésztése során opiát keletkezik (Béta-CazoMorfin-7) a szervezetünkben (ugye az ópiumról meg a heroinról tudjuk, hogy nem pont egészségesek, akkor a BCM7 mért lenne az…). Az immunrendszerünk azonnali küzdelmet indítványoz az opiát ellen, de mivel nem tudja leküzdeni, ez a harc folyamatos, ami autoimmun betegségekhez vezet, úgy mint a diabétesz.

Ezen kívül az ipari tehenészetekben a tehenek nem füvet legelnek!! hanem génmódosított szójatápot kapnak enni, fejőgépekkel kiszívják belőlük a vért is stb, hormonokat, hozamfokozókat és antibiotikumokat kapnak. Az abonett is búza és kukorica, vagyis nem emberi táplálékok, sok szénhidrát, lektinek, a búzában glutén is, de a kukoricában is rengeteg tápanyagrabló dolog van. nekem kellenek az ásványianyagok és vitaminok a szervezetembe :)

2013. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 17.58-asnak elmondanám, hogy ez a fajta activia joghurt 52 kcal/100 gramm ot tartalmaz!

Egy natúr joghurt általában 60 kcal, ha zsírszegény akkor 45 körül van. Ergó kb ugyanannyi ez a fajta activia mint a natúrjoghurt!


Más a sima danone, vagy pudingfélék vagy más joghurtok, pl. azokban 80-110 kcal/100 gramm is lehet.


Kedves kérdező!

Este már nem ennék szénhidrátot, még ha abonett is. Vagy délután uzsira edd meg. Én a joghurtot választanám, a zacsis leves tényleg sok sót tartalmaz: egyrészt nem egészséges a sok só, másrészt megköti a vizet -> több kg-ot fog mutatni a mérleg -> bepánikolsz.


Ha a kalóriát nézed:

1 tyúkhúsleves (bár nem írtad: 4 személyes az adag vagy 1 személyes kis pici tasak? Ha 1 személyes akkor kb 50-80 kcal lehet, ha 4 személyes akkor ennek a négyszerese... tehát kb 240 kcal)


activia: 130 kcal egy üveg


abonett, 2 db : 30 kcal

padlizsánkrém: mennyiségtől függ, kb 80-180 kcal is lehet.

2013. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit leirtál az katasztrófa. persze csak ha fogyni akarsz.

Szálkásitó étrend kell neked.

2013. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe A leves hazudik c. könyvet.
2013. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!