Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kaloriara van szuksegem...

Mennyi kaloriara van szuksegem egy nap? Lentebb adatok

Figyelt kérdés

17eves lany vagyok

166centi magas es 53kilo vagyok

Naponta egyszer delelott 20percet edzek febekre, combra, hatra sullyal, majd este futok fel orat+meg par gyakorlatot csinalok ami egeti a zsirt a hasamrol meg a csipomrol(pl taposas)

Mennyit ehetek?

Pl ma delelott: 3mini alma, 100gramm ananaszt, egy 3 az 1ben kavet 1dl tejjel ittam, illetve egy repat ragcsaltam el.

Ebed(kicsit elorehozottan): egy csirkecomb(also, felso bor nelkul) sutve+savanyitott cekla(ebbol kicsivel tobbet ettem mint szabadott volna)


Delutan mamam szulinapjat unnepeljuk

Lesz torta, ha megeszek egy szelet tortat meg kis salatat

Akkor ma nagyon tulleptem a keretet?



Nagyon szepen koszonom!



2013. okt. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Marhára nem kéne fogyóznod... éa 17évesen IS belefér egy szülinapi torta mindenkinek.
2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyel az előző embernek igaza van neked még nem kell fogynod de egésséges életmódot lehet élni felmész egy kalória oldalra én adok neked egyet [link] ide felmész és a kis hasába elkezded beírni a dolgokat és nagyon sok mindent megtudsz és hasznos információkat szerzel ezek alapján ami számodra beszerezhető és fogyasztásra elkerülhető 99,9%-ban egésségesen tudsz élni csak legyél változatos és kereatív
2013. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!