Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Gyros fogyókúra alatt?

Gyros fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Mindenki papol nekem hogy hogyan akarok én vékony lenni, ha imádom a gyrost, és havonta kb 2x eszem. Tisztában vagyok vele, hogy az éttermi sültkrumplis verzió kizárt, de ha én itthon( ezt szoktam csinálni) csirkét gyros fűszerkeverékkel sütök, és mellé párolt zöldséget eszek az is gáz? Mert én ebben nem nagyon találok hibát....

2013. nov. 7. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem. Szerintem nyugodtan eheted.

(Havonta kétszer pedig még sültkrumplival sem a világ vége, de szerintem is hasznosabb a visszafogottság, főleg, ha számodra nem a krumpli a lényeg a gyrosban ;))

2013. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:) ha valahol máshol eszem, akkor inkább a pitát választanám, de a háziban jobban megbízok, azt még sosem rontottam el:D
2013. nov. 7. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheted.
2013. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én hol pitával eszem, hol meg sima gyros tálat, de akkor nem kérek krumplit, csak zöldségeket és húst, meg öntetet. Tudom, hogy az öntetben van ebből a legtöbb kalória, de azért bele kell ennyinek férnie. És tényleg nagyon finom.


Itthon is szoktam csinálni, úgy, ahogy te is írod.

2013. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

A gond az, ha ez tényleg kérdés.


Mindenkinek tudnia kellene, hogy az ember hús és zöldségevő (alapvetően).


Tehát nyilván egy sózott sült hús (gyros hús..) fűszerekkel + zöldségek.. elég jó kajának számítanak.


A pita, tejes öntet már nem.

2013. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Mindig azt hidd el másnak, ami szerinted is okos dolog. :)
2013. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!