Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek sikerült betartano...

Szerintetek sikerült betartanom a kalória csökkentést? 15 L

Figyelt kérdés
Ma ettem két almát, egy hotdogot (annak sajna elcsábultam), egy szendvicset, ami tartalmaz 4 szelet camambertet, soványsonkát, paprikát, két magvas zsömlét és két tojást. Plusz este egy joghurt

2013. nov. 8. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk mennyi a kereted és mennyit akartál csökkenteni?

Bár abból ítélve, hogy ma szinte csak szénhidrátot, cukrot és zsírt ettél, szerintem nem sikerült betartanod.

2013. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom, elrontott nap volt. 1200 kalóriánál több?
2013. nov. 8. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Még a duplája is simán megvolt. Pláne ha kechup vagy majonéz is volt abban a hotdogban.
2013. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy keveset egyél,hanem az hogy egészséges és kevés kalóriáju ételeket.Ezek nem voltak azok.
2013. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
duplája?!
2013. nov. 8. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Egész nap szinte csak pékárut ettél cukorral és zsírral megfűszerezve. Mégis mit gondoltál? Hogy nem olyan sok? De, ez nagyon is sok.
2013. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Picit körbenéztem a neten, hogy a zsemle és hotdog mennyi lehet (nem vagyok képben az ilyesmik terén), hát ez nekem sehogysincs meg a duplája... 1200-nál szerintem is több, de azért nem annnnyira sokkal. Persze van némi szórás, ennyiből nem lehet közel se pontosan megmondani a kalóriaértéket.
2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a dupláját én is erősnek tartom. :D bírom, hogyha pedig tényleg betartom a diétát, azon sopánkodik a nép, hogy KEVESET ESZEM. :D na jó, ezt a mai elcseszett napot talán egy Margitszigeti körrel megjavítom még este.
2013. nov. 8. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
15 évesen ne menj este futni. Egy nap nem számít.
2013. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj kicsim (koromhoz kepest kicsi vagy), tegyel meg nekunk es magadnak egy szivesseget, es nezd meg ezt a linket:

[link]


Ird be az adataidat, es klikk "calculate bmr" A kovetkezo oldalon lesz egy szam. Ez a tested kaloria szukseglete alap allapotban. Vagyis a te korodban/sulyodban ha egesz nap nem csinalsz semmit csak fekszel, ennyi kaloriat eget el a tested.


Mivel nem fekszel egesz nap (gondolom), igy a kaloria igenye a testednek sokkal tobb.

Ha nem eszel meg ennyit, akkor sulyosan koplaltatod a tested, es ugye tudjuk mi a kovetkezmenye, ha eheztetjuk magunkat:

[link]


Raadasul meg gyerek vagy, fejlodo korban. Ha ilyenkor nem figyelsz oda es buta fogyokurakkal meg kaloria szamlalos koplalasokkal "kenyezteted" magad, annak kesobb (ertsd 20as eveidben) nagyon durva eredmenye lehet.

Legyel okos!

2013. nov. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!