Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-6 darab kivi,2-3 alma és kb...

5-6 darab kivi,2-3 alma és kb 200g csirkemell sok egy napra? Reggelire szoktam még inni kávét tejjel és 2 cukorral. Ezek osszesen mennyi kalòriát tartalmaznak?

Figyelt kérdés
Mellette otthon tornàzok ès nèha futok.
2013. máj. 26. 17:45
 1/6 anonim válasza:

ha tonkre szeretnéd tenni a szervezetedet, akkor hajrá!

a reggelinek táplálónak kell lennie, tej + musli, teljeskiorlésu kenyér + zoldség + 1 szelet sajt, kása és ilyenek...

Inkább számold a kalóriát [link] segítségével.

2013. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki kell számolni. De az mérleg nélkül is megállapítható, hogy nagyon kevés.
2013. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem zsírfóbiás koplalásnak tűnik... Kevés és nagyon hiányzik belőle a zsír, amire szüksége van a szervezetednek, s legjobb tudomásom szerint nem úgy működik, hogy kiveszi a hájból, ha épp kell.

Jóllaksz a fentiekkel? Mert a tested jelzései is fontosak, bár néha becsapósak lehetnek...

2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. eppen gyògyulòfèlben lèvo anorexiàs vagyok, de ez egy olyan betegsèg, amit nem lehet gyògyìtani, csak szinten tartani. A lètezo osszes mòdon kuzdok az elhìzàs ellen, a kalòriàkat szàmolom, de mindenhol màs adatokat adnak meg..... Koszono a segìtsèget:)
2013. máj. 26. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ebednek is keves egy gyereknek...
2013. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

200g csirkében van 40g fehérje, s ez egész napra.

Gratulálok.

Nulla zsír.

Ez az étrend katasztrófa. Ha anorexiás vagy kövesd az orvosod tanácsait. Nem hiszem, hogy ezt ő mondta.

2013. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!