Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hízás 1400 kalória mellett?

Hízás 1400 kalória mellett?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben sikerült körülbelül 25 kilótól megszabadulnom és most már a súlytartásra szeretnék koncentrálni, azonban nem tudom hogyan tehetném ezt eredményesen. Jelenleg 57-58 kilogramm között mozog a súlyom és 182 centiméter vagyok (19 éves és lány). Eddig 1200 kalória körül ettem egy nap, mellette rendszeresen, mindennap, de legalább 3-4-szer egy héten tornáztam vagy futottam, valamint főiskolára járok, ami miatt egész sokat ingázom, de főleg ugye csak ülök.

Nagyon sok mindent olvastam már (igen, már utána néztem az interneten, számolgattam), és végképp elvesztem az információk között. Egy egészséges ételekből összeállított 1400 kalóriás étrend mellett hízásnak indulok majd, vagy ezzel tarthatom a súlyomat?

(Természetesen a mozgást sem hagyom el, csupán kicsit kevesebb időt tudok most rászánni a tanulás mellett.)



2013. dec. 15. 20:59
 1/1 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egy biztos, nagyon sovány vagy ezekkel a paraméterekkel. 10 kiló kéne rád elég rendesen. Egyél húst, zsírt, zöldséget korlátlan mennyiségben. Ne a kalóriákat számold. Jó nagy marhaság.
2013. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!