Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit tudnék...

3 hét alatt mennyit tudnék fogyni úgy, hogy a karomon is látszódjon (lokális fogyás ugye nincs. )?

Figyelt kérdés
Kifejezetten vékony vagyok, de a felkarom a testalkatomhoz képest husi, vagy izmos, vagy nem tudom.. Csak az, és elég furcsán néz ki. Úgy látszik, rajtam odtt a felesleg.:D Helyi fogyás nincs, ha tornázok r, csak izmosabb lesz. Mit tegyek?
2013. jan. 7. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Diétázz, előbb-utóbb onnan is le fog menni.
2013. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Leveltetu ***** válasza:
a lokalis fogyast ugy nevezik hogy ZSIRLESZIVAS
2013. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy 47 kilósan arra lenne szükségem, de köszi. Leírom, hátha nem voltam teljesen érthető: vékony vagyok, nem kell diétáznom, és a vékonyságom mellé társul egy (a többi végtagomhoz, alkaromhoz képest) husi (izmos, mittudomén) felsőkar. Lehet persze, hogy ezzel nem lehet mit csinálni, azonban régebben nem volt ilyen nekem.
2013. jan. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!