Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek belefér egy kis...

Szerintetek belefér egy kis bűnözés?

Figyelt kérdés

A napi kalóriakeretem 1200kcal, ezt nem léptem túl még, mióta csinálom a számolást (8napja). Mellette minden este tornázok. Viszont most nagyon megkívántam a kedvenc nasimat. Palacsinta-tésztába forgatott almaszeletek kevés olajban kisütve. Szerintetek ez ma belefér vacsinak, kis bűnözésnek? A keretemből még 500kcal maradt.

Ha egy kicsivel többet edzek? :)


2014. jan. 8. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne má',hogy 8 nap után félre akarsz kajálni!
2014. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél EGY-KÉT darabot, ettöl nem fogsz visszahízni, viszont utána tovább tudod folytatni. De ne ezzel lakj jól, téynleg csak pár falat legyen. (Amíg a napi keretet nem léped igazán túl, addig nem hízol!)
2014. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nyugodtan :) amig a kalória szénhidrát es zsir kerezedbe belefér addig oke :) nem ugy kell diétázni hogy x ideig orulten egeszsegtudatos vagy aztán ugyanugy visszaalsz az elotte levo kajalra hanem kialakitasz magadnak egy egészséges de élvezhető étrendet életmódot :) amibe boven belefér a kedvenc nasid
2014. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ehetsz, te mértékkel :)) Tehát keveset. Talán azzal könnyíted a helyzeted, ha reggel eszed, de lehet hogy addigra már nem marad neked, mert megeszik a családtagjaid :DD Csak ne azz legyen hogy bezabálsz, mert ki vagy éhezve.
2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, hát annyit ettem belőle, amennyit szoktam, és sokkal jobban érzem magam. Új erőre kaptam, hogy folytassam a dolgokat. Ráadásul a tornában is motivált, hogy le kell mozognom :D
2014. jan. 8. 20:21
 6/6 anonim válasza:
Aznap estig bevittél kemény 700 kalóriát? Ez minden csak nem egészséges. Így még a napot is nehéz túlélni nem hogy erre még rámozogni...
2014. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!