Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap megeszek 3 tábla...

Nessi001 kérdése:

Ha egy nap megeszek 3 tábla csokit az nagy baj ha NEM fogyókúrázok és csak egy nap nem minden nap?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat:33
2013. nov. 15. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Há szerintem baromira egészségtelen.
2013. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én minden nap kb 2 tábla csoki megeszek, éés nem hízok valamiért, de jobb is 52 kiló vagyok és nem is fogyókúrázok, és nem is hízókúrázok!

15/F

2013. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyan definiálod a nagy bajt?

És mi az, hogy 'csak egy nap nem minden nap'.


Ebből semmit sem tudtunk meg. Nem tudjuk milyen gyakran tömnéd ki magad cukros csokival, nem tudjuk tejes csokit eszel-e, mit eszel mellette, nem tudjuk mennyi idős nő vagy, milyen az anyagcseréd, emésztésed, egészségi állapotod, mennyit edzel, mit edzel...


Semmit sem tudunk rólad, csak hogy időnként cukros kaját (csokit) eszel. Ez még önmagában nem baj, de akár lehet baj is.

2013. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb úton jársz a cukorbetegség kialakítása és az elhízás felé.
2013. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem nagy baj, persze akkor, ha ez nem minden nap van így, hanem egyszer-egyszer előfordul.

Azért amúgy a három tábla az sok, jó lenne kicsit mértéket tartanod.

2013. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 15/F 52kg-ra nem ártana a hízókúra, mert az már kislány kategória, mert a húgom is csak 2kg-val könnyebb nálad és még így is csont és bőr.

Amúgy igen elég nagy baj, azért az egészségre gondolni kéne.

2013. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz 3 táblát megenni?:D Én max felet ettem meg eddig..De szerintem nagyon egészségtelen a sok cukor és zsír miatt, ami benne van. :/ De ha máskor nem szoktál ilyet csinálni, nem gond
2013. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hmmm... Fura dolgok ezek. Az emberek lépten-nyomon sütnek extrém cukros sütiket, amiből egy adag bőven több cukrot tartalmaz, mint 3 tábla csoki. Bár az itteni emberek és a sütisek lehetnek másak (azért a kalóriabázis fórumán is nemkicsit durva sütik vannak, egyhavi cukoradagunkat nem sütném fel egy alkalommal)...


Nagyritkán nem látok benne óriási problémát, hogy csokiban bevigyél annyi szénhidrátot, mint egy cukorbeteg napi adagja. Akkor sem, ha a napod többi részében sincs kevés szénhidrát.

Ehetnél rosszabb dolgokat is. Már ha valami jóféle étcsokiról van szó :)

2013. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!