Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stagnál a fogyásom, de nem...

Stagnál a fogyásom, de nem tudom miért. Ismét megindul?

Figyelt kérdés
Kalóriát számolom és igyekszem tartani a 800 kalóriát, ami szinte soha nem sikerül. A lényeg, hogy maximum 900 és 1000 között maradjak. Nem éheztetem magam. 160 cm, 18 éves és körülbelül 60-62 kg vagyok. (Azért nem tudom pontosan, mert itthon nincs mérlegem.) A centimétereket szoktam számolni. Az elmúlt időben megállt a fogyásom és nem tudom miért.
2011. nov. 23. 20:02
 1/7 anonim válasza:
edzést is végzel?
2011. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Heti kétszer táncolok. Ha van még erőm itthon tornázok, de ez ritka.
2011. nov. 23. 20:07
 3/7 anonim válasza:

én azért egy étrendet ajánlanák [link]


itt tudsz válogatni melyikre van szükséged , a heti 2 tánc edzés meg szerintem kevés , én egy kardió edzésbe azért belekezdenék a helyedbe , [link] itt azt is biztos találsz:)

2011. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy nincs kalóriadeficit, vagy Te is Isten vagy (és felborítod a termodinamika alaptörvényeit stb. stb. annyiszor leírtam már)

számolhatsz rosszul kalóriát

lehet vizet köt meg a tested és ezért fogysz de nem csökken a tömeged pár napig.

ennyi energiával elvileg az alpanyagcserédet sem fedezed. meg fogsz így halni. rövid távon meg sz.ar a testnek.

2011. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ilyen kevés kalóriával simán be lassulhatott az anyagcsere,

és az összetétel sem mindegy.

gondolom a te fajtád alapból nem eszik fehérjét,szóval a 800kal az mind ch.

2011. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem fogyasztok fehérjét, főleg, hogy anyum is segít, mert külön főz nekem. Mindennap, de van, hogy kétszer is tudok székletet üríteni, hashajtó, gyógyszerkészítmény nélkül. Vagy nem ez alapján kéne eldöntenem, hogy lelassult-e az anyagcserém? Ja és fontos, hogy én nem fogyókúrázni szeretnék, hanem inkább életmódot váltani. Szóval nyilván olyan módszert keresek, amit hosszútávon lehetne követni.
2011. nov. 24. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
kezdetnek 1-2 napig 2000kcal-t vinnék be (a helyedben), majd utána vissza de csak 1300-1400kcal-ra, nem 900 vagy 1000kcal-ra. ls lehetőleg sok kemény edzésre.
2011. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!