Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jól csinálom? Mikorra fog...

Jól csinálom? Mikorra fog lemenni 5 kiló? 172/55

Figyelt kérdés

A mai napom eddig


Reggeli: egy kávé cukor meg minden nélkül

Tízórai amit 11:30-kor ettem szóval szinte ebéd: tojásrántotta 2 fehérjéből, 3 szelet baromfi sonka és egy fej gomba.

Ebédre csirkemell lesz.


Edzésnek minden héten 5 elég kemény tesióra. Minden nap 1-1,5 akár 2 óra közepes tempójú séta és hétfőtől minden nap futni fogok 15-20 percet futógépen.


Az étkezésekre próbálok figyelni. Nem éheztetem magam, nem koplalok. Ha éhes vagyok eszek de csak annyit hogy épp csak annyira legyek tele hogy érezzem még tudnék enni egy kicsit. 20:00 után nem eszem. A kenyeret hamyagolom. Maximum tk kenyér de inkább abonett és rizspufi. Édességeknek sokszor nem tudok nemet mondani de próbálom tartani a mértéket. Nem iszom cukros dolgokat. Ásványvizet, teát. Lehetőleg utóbbit cukor nélkül de ha semmi íze akkor is csak 2-3 cukor. Figyelek a fehérjére. Eszem túrót, kefírt, joghurtot, sovány húsokat. Megpróbálok hétfőtől inkább gyümölcsöt enni csoki helyett.


Szerintetek jó úton haladok? Mikorra megy le az az idegesítő 5 kiló?

Ha valamit nem jól csinálok csak mondjátok meg. Válaszokat előre is köszönöm! 172/55 16l



2014. ápr. 6. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 170 vagyok 62 kg és tök karcsú vagyok!Te egyenesen sovány vagy,komolyan hol látod te magadat kövérnek?!Ha nem tetszik az alakod,inkább izmosodni kéne nem fogyni 55 kilóból...
2014. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugye elírtad és 5 kilót FEL szeretné szedni, nem pedig leadni?

Csak annak van értelme.

2014. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De van egy kis úszógumim. Nem vészes de eléggé 'kiáll'. Emiatt a hülye has miatt van az önbizalmam a béka s. gge alatt. Csak és kizárólag behúzott hassal merek emberek előtt lenni. Utálom. Meg szerintem egy valamennyire vastag vagyok. Mondták már hogy nagy a seggem és vastagok a combjaim. Pedig ezeket pont szerettem de mostmár onnan is fogyni akarok. Szóval kb egységesen 5 kilót.
2014. ápr. 6. 12:37
 4/8 anonim válasza:

leírnád a méreteid?

amúgy szerintem jól csinálod, arra figyelj, hogy az alapanyagcserédhez szükséges kalóriabeviteled meglegyen, ami a te esetedben kb 1400 kcal.


(mellesleg átérzem a helyzeted, én 167 centihez vagyok 47 kiló, és zsírosak a combjaim...)

2014. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen 1400 kCal a napi limitem. Lemérem amint találok egy merőszalagot!
2014. ápr. 6. 13:14
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké. Itt vannak a méreteim.


Derék:67

Mell:82

Csípő:80

Fenék:91

Comb: 50

2014. ápr. 6. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát b+, tényleg. Ha "ekkora" seggem és combom lenne, felkötném magam.

Bocs, mégsem: hanem ennék és ennék valamint súlyzóznék, hogy végre ne legyek botsáska!

50-es comb ekkora magassághoz? Csoda hogy megállsz a lábadon és nem fúj el a leggyengébb szellő!

2014. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha csak úszógumit akarsz leadni, akkor hasazz! Oldalra is. Joghurt tele van cukorral.
2014. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!