Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy hogyan fogyhatn...

Nem tudom hogy hogyan fogyhatnék, . :/ Napi 2-3 órát bringázok.4 napja csinálom ezt s kb 3-4 kiló ment le, s így is 69 kg vagyok, de többet szeretnék mert szinte nem is látszik h ment le vmi. :/ Valami ötlet? 16/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NAGYON SZERENCSÉS VAGY!!;-) Csináld tovább,gondolj bele,ha minden nap fogysz 1 kg-ot,akkor milyen jól fogsz kinézni 2 hét múlva!!!!!!!!!!!!!!!!!Miket eszel mellé??
2010. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Bár az a baj h szinte semmit sem eszek, naponta 1-2x azt is inkább reggel vagy délben :/ délután meg max gyümölcsöt, és sok vizet iszok.Valahogy nem bírok annyit enni , mint azelött... :/
2010. júl. 1. 23:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudnám, mi a fenéért lett divatos mostanában a koplalás és az önsanyargatás.

Mondd, mi a fenéért nem normálisan és egészségesen csinálod? Valami nincs rendben a fejecskédben.

2010. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mozgás boldsághormont termel,azért nem kell a kaja.De mégis délelőtt mit eszel?

A másik válaszoló meg nem igaz,hogy nem tudja,hogy egy fiatal lánynak szépnek és vékonynak kell lennie,ez az elvárás.Most van ideje fogyózni,mert évközben tnaul és arra koncentrál.NE cseszegessed már,hanem húzzál el és hagyjad,hogy hadd formálja a testét,hogy végre elérhesse azt,ahogy szeretne kinézni!Ennyi!

2010. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, sok mindent akkor sem,... :/ Teljeskiörlésű kenyeret meg salátát... :/
2010. júl. 2. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Másodiknak: hát gratulálok neked. Miért nem biztatod rögtön arra, hogy egy falatot se egyen, vagy hánytassa magát? Ez egyáltalán nem normális és egészséges, hogy ennyit mozog, és alig eszik. Ha újra vissza akar majd állni a normális étezésre, visszajön minden, amit leadott, és kezdődik előről az ördögi kör. Holott ha normálisan csinálná, végleg leadhatná a kilókat.

Enni pedig kell, hacsak nem az a célja az illetőnek, hogy belehaljon a "fogyókúrába".


"egy fiatal lánynak szépnek és vékonynak kell lennie,ez az elvárás" - és mégis mi az, hogy kell?? Pontosan ez okozza a fiatalokban a fusztrációt, hogy minél vékonyabbak legyenek. Elhitetik velük, hogy csak akkor lehetnek boldogok, ha olyan vékonyak, mint egy fogpiszkáló. Tudom, miről beszélek, én is fiatal vagyok (19éves), és közel jártam ahhoz, hogy az anorexia tönkretegye az egész jövőmet. Csak azért, mert vékonynak kell lenni.


"Most van ideje fogyózni" - csak sajnos ez nem fogyókúra, hanem önsanyargatás. De hát felőlem...

2010. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek! Semmi kaja, így izomból is fogy, feleslegesen kínozza magát és a végére a leadott kilók ÁFÁ-stól visszajönnek. De hát mindenki maga tudja...
2010. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

írtad h sokk folyadékot iszol, lehet h az a 3-4 kiló folyadék kiizzadásával együtt volt...

van egy oldal igaz ez az oldal testépítéssel foglalkozik de van egy olyan "program" az oldalon ahol beírod a súlyodat, nemede, naponta hányszor étkezel meg h csak súlyzós edzés vagy súlyzós edzés mellett más sport is végzel rákatintasz h számolás.. és megmutatja h ha tömeget akarsz növelni akkor mennyi fehérjét szénhidrátot zsírt kell naponta megenned, vagy ha fogyni akarsz vagy ha csak megakarod tartani a jelenlegi testsúlyod.am az hülyeség h semmi zsírt nem viszel be a szervezetedbe mert a szervezetnek szügsége van a működéshez zsírra is csak mellette kell mozogni... néha lefekvés előtt tornázz egy keveset nem kell sokat egy folyamatos 8 perc már elég sztem http://www.youtube.com/watch?v=pc_pvnDEXAc ha ezt végig csinálod minden este sztem 1 hónap után már biztos lessz látszatja.vannak más izomra is ilyen videók..

ha joltudom kb 30 preces futás vagy egyéb intenzív mozgás után kezdi el felhasznáni a test az elraktározott zsírt:D

2010. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyél fényt, tuti bejön ;)
2010. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
4 nap alatt 4 kiló?? Szobabringa vagy rendesbringa? lehet énis kipróbálom, ugyis már eleget punnyadtam a nyáron:D
2010. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!