Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kaloriabazison kiszamitottam...

A kaloriabazison kiszamitottam hogy mennyi kaloriat kell bevinnem egy nap. Es 1083! az keves?

Figyelt kérdés

#kalória #kaloribazis
2014. ápr. 15. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy? Heti 8 kiló fogyást írtál be?
2014. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, az, a fórumon le szokták írni, hogy 1200 alá semmiképp ne menj (de igazából az is kevés, amúgyis egyénfüggő, nincs az, hogy 1199-nél tartalékolsz, fölötte nem, bármit is jelent ez)... Az oldal csak számol és kiad egy értéket, nem ellenőrzi, hogy egészségtelen-e, ami a fogyásnak se tesz jót, bár ez utóbbi fontossága szerintem eltörpül az egészségünké mellett... Akkor szokott kis szám kijönni, ha túl gyors fogyást adsz meg.
2014. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
heti 1 kilo fogyast irtam :)
2014. ápr. 15. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt meg hogyan? :D Hány kiló vagy?
2014. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi meglepő, megnéztem, nekem heti 1 kiló fogyáshoz átlagos aktivitás mellett 878 kalóriát mond. Pedig nekem azért még rendesen van súlyom, egy alacsony s már nem túlsúlyos egyénnek egészen pirinyó szám jönne ki egy kilónál.

Igazából ez nem fontos, az ember ne koplaljon, az pedig majd elválik, milyen gyorsan fogy. Kiszámítani természetesen nem lehet :) A bevitel még csak-csak saccolható, de a kalóriaégetés nem s bár sokat számít a kalória, az összetétel se mindegy, a test működése bonyolult.

2014. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
55 kilo vagyok.:)
2014. ápr. 15. 19:53
 7/8 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Milyen magas vagy ahoz az 55 kghez? Ha magas vagy pl 173cm ehez az 55kghez akkor azért ennyit adott ki mert a szervezeted nem éget el olyan sok kalóriát egy nap. Én 160cm 43kg vagyok és nekem is valami hasonlót adott ki mert alapból a szervezetem körülbelül 1600kalóriát éget el egy nap(a mozgással eggyütt). Egy nálam nehezebb embernek az 1600 kalória diétának számítana. Minél nehezebb vagy annál több kalóriát éget el a szervezeted.Remélem érted:D Egyébként igen, kevés de nem annyira:)
2014. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ertem:D de sajnos csak 156cm vagyok:(
2014. ápr. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!