Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kötözött sonkában tényleg...

A kötözött sonkában tényleg ennyi kalória lenne? :O

Figyelt kérdés
Vettem kötözött füstölt sonkát (nem bolti) mert nagyon ízlett húsvétkor. Gondoltam teljesen jó, alacsony kalóriatartalmú, egészséges. Erre most megdöbbenve olvasom hogy 10 dkg ilyen sonkában kb. 350 kcal van! :O Azt hozzá kell tenni hogy én semmilyen zsíros, mócsingos részt nem eszek meg belőle, csak a tiszta húst. Így körülbelül mennyi lehet a kalóriatartalma?
2014. ápr. 25. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

pedig azt elég rosszul teszed,ha a zsírját nem eszed meg.

egy buta téveszme a zsírfóbia.

évtizedek óta megdőlt.

a gyors szénhidrát amivel nem tud mit kezdeni a test.

a fehérjével és a zsírral tud.

2014. ápr. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A disznósonka hogy a fenébe lennrle alacsony kcal tartalmú fogyóskaja?
2014. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A zsírt nem azért nem eszem mert tartok tőle egyszerűen nem bírom megenni így ebben a formában..:SS

Viszont azért gondoltam hogy ez mégis csak jobb mint a bolti "sonka" és eléggé soványnak gondoltam...

2014. ápr. 26. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:

A hús évezredek, de inkább több százezer éve segíti az ember túlélését. Ma is vízválasztó: gabonaevők betegek, gyenge a hormonrendszerük, elhíznak. Húsevők lehetnek erősek, egészségesek.


Your choice.

2014. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!