Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sok kalóriát vittem be...

Nagyon sok kalóriát vittem be ma? Nem tudom rendesen kiszámolni.

Figyelt kérdés
11kor ettem 4 epret, aztán 13kor egy kis sült csirkemellet egy vékony szelet fehér kenyérrel, + még egy ugyanilyen kenyér és egy szelet lapsajt (trapista), aztán 16kor háromnegyed alma, most pedig két szelet barna, magvas kenyér és egy nagyobb adag virslisaláta :( Mostanába fog megjönni, és ilyenkor nagyon éhes vagyok, főleg a péksütiknek nem tudok ellenállni, kérlek segítsetek!

2014. ápr. 25. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függően hogy miből hány gramm, mert azt nem írtad, úgy számolom kb 1600-1800 kalória. Az, hogy sok-e az súlytól, magasságtól függ, de nem olyan sok szerintem, csak az a baj, hogy a sok kenyértől hamar éhes leszel és ezért este rád jön az éhség. Szóval szerintem a mennyiség nem sok csak más fajta kajákból kéne bevinni.
2014. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis.hu oldalán csak meg kell írnod az ételeket, és kizsámolja neked a kcal-értéket.
2014. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Biztos hogy nem sok.


Akkor lenne sok, ha fél kiló kenyér mellé aszalt gyümölcsöket és olajos magokat ennél jóllakásig, aztán zsírt és zsíros húsokat (amikkel persze kenyér és krumpli nélkül semmi baj nincs) rá cukros üdítők, tej stb.


Így egyszerűen csak fölösleges lisztet ettél, de aligha ettél sok ételt, kalóriát.

2014. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha utána néznél, hogy mit jelent a kalória - akkor nem írnál ilyen hülyeségeket!!!!!
2014. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 4.: miért írtam hülyeséget?
2014. ápr. 25. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet háromnegyed almát enni? Az utolsó negyedet kidobod?


Egyébként mennyiségek nélkül, recept nélkül nem számítható a kalória.

2014. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért kell ilyen lekezelően válaszolni. ÚGy ettem háromnegyed almát, hogy 8 szeletre vágtam fel, és megkínáltam anyukámat, aki elvett kettőt.
2014. ápr. 25. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Vegyél egy konyhamérleget legközelebb és méricskélj, addig meg ne próbálj kalóriákat saccolni, mert tök felesleges. Ilyen mennyiségek hogy "egy kis", "egy vékony szelet", "háromnegyed alma", "nagyobb adag" teljesen értelmezhetetlenek. Még szemmértékre se mondja meg neked az atyaúristen se hogy ez mennyi kalória, nem hogy leírás alapján. Még ha pontos grammra leírtad volna, a virslisalátád összetevőit akkor se tudjuk.


Egyébként "soknak" épp nem tűnik (mihez képest persze, nem tudjuk mennyi a kalóriaszükségleted), nem csoda, ha éhes vagy ennyi után, de nem jóféle kajákat eszel, egészséges étrendhez (diétához az kéne) ezek nagyrésze - főleg a kenyérfélék - kerülendő kategória.

2014. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"4.: miért írtam hülyeséget?"


Nem neked szólt, hanem a kötözködö válaszolónak! Elnézést, ha félreérthetö volt!

2014. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj dehogyis, semmi gond, én érettem félre! Köszönöm a válaszokat. :)
2014. ápr. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!