Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Minél inkább fogyok annál...

Minél inkább fogyok annál több kcal?

Figyelt kérdés
Nemrég nekiálltam a kalóriaszámlálásnak a kalóriabázis nevű oldal segítségével. Nekem nagyon tetszik, mert eddig lefogytam 7 kilót úgy, hogy azt ettem amit akartam (csokit, tortát, pizzát és hasonlókat is elég sokat), egyáltalán nem sportoltam és egy kicsit sem voltam éhes közben. Csak azt nem értem, hogy eredetileg napi 1100 körül volt a napi kalória keretem. Ma 1241, de tegnap csak 1224. én úgy gondoltam, minél többet fogyok, annál kevesebbet ehetek ugye. De most fogytam, erre többet ehetek? Ez hogy van?
2014. máj. 5. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom! Nekem is pont ugyanígy van.

Lehet mert beírtad a súly fogyásod egyszerre a 7 kilót és nem fokozatosan írtad a súlyod változását.

2014. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!