Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik a jobb diéta, ha...

Melyik a jobb diéta, ha számolom a kalóriákat vagy a 90 napos?

Figyelt kérdés
A 90 napossal fogytam már 5kg-ot,viszont nehéz csinálni főleg ha valaki nem eszik húst egyáltalán. Szó szerint éhes voltam folyamatosan meg a fejem fájt. Most számolom a kalóriákat és kevesebbet viszek be mint amit eredetileg kellene ugye és nem vacsorázom. Majdnem minden nap tornázom is. 1 hete kezdtem 1kg ment le eddig,sztem ez normális. Van valakinek tapasztalata már ez ügyben akinek bevált ez a módszer? Olvasnék még valami ötletet kinek mi,hogy vált be esetleg mivel egészítette ki! Köszönöm szépen! ;)

2014. máj. 16. 11:37
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem a kalóriaszámlálás jött be. 20kg fogytam vele nemrég :) Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan! :D

2014. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tényleg olvashatsz, de ezúttal szakirodalomhoz ragaszkodj.


A 90 napos nem pont hosszú távon minőségi táplálkozás, a kalóriaszámolás sem jelenti azt, hogy ideális testkompozíciót érsz el ha az élelmiszereid válogatás nélküliek. Úgyhogy szerintem azért csak óvatosan..

2014. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

szerintem ez a módszer:

[link]

2014. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig csak azt az egy dolgot nem veszi figyelembe, hogy az elhízott emberek különböző szöveteiben lévő különböző ph viszonyok (különösen pl. a vérben) egészséges :)


Akikében nem, azokat többnyire halott szóval szoktuk jellemezni :/

2014. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem élből unszimpatikus a 90 napos, a fehérjebevitel szerintem elég fura, hogy csak 4 naponként lehet rendes, s ha nem eszel húst, akkor különösen problémás lehet, bár simán bevihetsz mással is sokat. Kiegyensúlyozottan egyél inkább. Számolhatod a kalóriákat, de azért elsősorban arra figyelj, mit eszel...
2014. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az évi 365 napos a legjobb :).
2014. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben a 90 napos diétában, inkäbb a kalóriaszámlálást ajánlanám. Ha esetleg tényleg meg akarod próbálni, ajánlom a kalóriabázist. Rengeteg mindennek megvan a kalóriája.
2016. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!