Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi lehet a gond? Mi az amin...

Mi lehet a gond? Mi az amin valtoztatni kene?

Figyelt kérdés

3 hete etkezem ugy h szamolom a kaloriakat. Torekszem 1600-2000 (elotte 3500-4000) kaloria kozotti etrendet kialakitani. Aktiv porgos eletem van igy egyenlore nem iktattam be mozgast. A gond az h meg nem fogytam semmit.

165 cm magas vok 116 kg, egeszsegugyi gondjaim vannak ebbol kifolyolag az orvosom ajanlasara kezdtem el szamolni a kaloriakat.


2014. máj. 27. 13:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem az a lényeg, MIT eszel. Az a lényeg MIT NE egyél. Elsőre hagyd ki a cukrot, kenyeret, gabonát, krumplit és a tejet egyél helyette sovány szárnyast, zöldséget, amennyit akarsz.
2014. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, ne informáld félre. Nem ehet bármennyit. Pl fehérje túladagolásból betegségek is lehetnek.
2014. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

Jó, de irrális annyi fehérjét megenni amitől beteg lesz az ember. Testépítők néha 3g/ttkg fehérjét fogyasztanak, ez már táplálék kiegészítőkkel valósítható meg, normális esetben hússal, tojással nem lehet nagyon túllőni a fehérjét.


Szerintem. :))

2014. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát, még anno amikor nem értettem a témát, egy napi 90g fehérje helyett megettem majdnem a 3x. Tehát hiába a testépítőknek a 3/kg, én is majdnem annyit ettem :D
2014. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Mharchell nevű felhasználó válasza:"


Nem tudsz annyi csirkemellet megenni paradicsommal, hogy beteg legyél tőle. Max a gyomrod lesz rosszul, az elfogyasztott mennyiség miatt.

2014. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Bőrkiütésem lett tőle...
2014. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ha még csak 3 hétről beszélünk nem kell kétségbe esni.

Nő vagy vagy férfi? Mert a nők jelentős többségénél (nálam is) menstruációkor valami oknál fogva van némi víz tartalékolás vagy hogy mondjam. A lényeg, hogy akármennyit is iszok az előtte lévő 3-4 napban, még fele annyiszor sem kell mosdóba mennem, és persze ott vannak a plusz 2-3 kg-ok is. Amik utána eltűnnek.


Nem tudom ki írta, hogy a sajt szemét kaja mert ez nem igaz! Persze ha pizzafeltétet veszel 900 forintos kg-os áron az tényleg az.


A kávé relatív. Értem itt ez alatt azt, hogy mekkora adagokról van szó, és pl. egy 1,5%-os tejjel, vagy egy 3,5-el iszod, továbbá, hogy mennyi cukorral, vagy édesítő szerrel ízesíted?


Szerintem az étrenddel semmi baj, a töltött káposztával sem, csak attól függ, hogy hogy van elkészítve.

Ha valami mócsingos húsból meg tele van zsiradékkal, meg szalonnával, és eszel hozzá egy rakat kenyeret akkor persze hogy úgy sok.


Én pl. pulykából csinálom a töltött káposztát, nincs benne semmi szalonna vagy hasonlók, mert utálom az undorító zsíros cuccokat, és kenyeret nem eszek hozzá.

A káposzta meg nem hizlal.


Szerintem még vár 1-2 hetet, illetve akármennyire is pörgős az életed, valamit mozogj mellette (mondjuk most még olyan kéne ami nem erőlteti meg az izületeidet pl. úszás)


Az egészségügyi gondjaid kapcsolatban vannak a túl súllyal?

2014. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkor allergiás vagy valamire. Vizsgáltasd ki magad minél előbb.
2014. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem vagyok allergiás semmire. A túl sok fehérje ezt okozza, már akinél. Amióta tartom a 90g semmi bajom nincs és jól fejlődök :)
2014. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mharchell nevű felhasználó válasza:


[link]


Szívesen.

2014. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!