Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi lehet a gond? Mi az amin...

Mi lehet a gond? Mi az amin valtoztatni kene?

Figyelt kérdés

3 hete etkezem ugy h szamolom a kaloriakat. Torekszem 1600-2000 (elotte 3500-4000) kaloria kozotti etrendet kialakitani. Aktiv porgos eletem van igy egyenlore nem iktattam be mozgast. A gond az h meg nem fogytam semmit.

165 cm magas vok 116 kg, egeszsegugyi gondjaim vannak ebbol kifolyolag az orvosom ajanlasara kezdtem el szamolni a kaloriakat.


2014. máj. 27. 13:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
no vagyok, es a masodik heten megkezdodott a ciklusom. gondoltam h kihatassal van az is a fogyasomra.kiiktattam minden liszt alapu etelt es edesseget,cukrot is, ck a kaveban hagytam meg ami 1 kk/kave. idonkent kukoricapelyhet reggelizem es neha szaritott gyumolcsot teszek bele. nagyon nehezen birom edessegek,foleg csoki nelkul. kenyeret nem fogyasztom.tesztafeleket is kerulom.
2014. máj. 27. 16:24
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem jól számolod a kalórákat. Nem hasra ütésszerűen kell rámondani valamire, mert szerintem, ami egy 100 kg-os embernél közepes, az rohadtul tripla adag. Mérj le mindent grammra pontosan!

Ha nem válik be, akkor elkezdhetsz gyanakodni valami pajzsmirigy betegségre, de ez elég ritka.

Ja, és az aktív pörgős életed az átlaghoz képest semmi lehet, szóval nagyon is iktasd be a sportot, ne légy nagyképű!

Sok sikert.

2014. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagykepu. es nincs pajzsmirigy betegsegem. magas a vernyomasom, a holeszterin szintem, policisztikus petefeszek szindromam van es nem birok teherbe esni,a nogyogyaszom szerint a tulsuly miatt.az izuleteim fajnak, ez ortoped szerint nem ajanlatos megterhelo mozgast vegeznem 80kg felett. a kaloriakat az alapjan szamolom ami a csomagolason fel van tuntetve.ami pedig a hazikeszitesu eteleket, gyumolcsoket,zoldsegeket ill, lemerem es a neten utanna nezek a kaloria tartalmuknak.
2014. máj. 27. 17:01
 24/26 anonim ***** válasza:

Na és honnan tudod, hogy mennyi zsírt viszel be?

Neked rendes étrend kell, nem kalóriaszámlálás

2014. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ennyi súllyal és kalóriabevitellel azért már fogyni kéne aktív élet mellett... Persze nagyon különbözőek vagyunk s lehet, hogy később beindul a fogyás. Mindenesetre próbálkozni lehet az étrend változtatásával... Én ugyan csak 80 kiló körül voltam ehhez a magassághoz, de azért volt feleslegem rendesen, s még egy szénhidrátban viszonylag gazdag, szinte teljesen paleo étrend mellett sem fogytam semmit. Miután rámentem a szénhidrátra és erősen lecsökkentettem, elkezdtem fogyni és semmi gondom nem volt a feleslegem felének elvesztéséig. Ha meg tudod csinálni, próbálkozhatsz ezzel. Persze ha Te nem érzed jól magad kevesebb szénhidráttal vagy nem tudod megoldani, akkor ne erőltesd. Én próbálkoznék, azt is teszem, amióta stagnálok...
2014. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
37%
PCOS, egészségügyi problémák -> az én válaszaim mindig ezeket veszik figyelembe, én ezért ajánlom a tiszta táplálkozást (azon túl, hogy cukormentesen, minimum tej- és gluténmentesen is. Ha ezt nem tartjátok be, főleg nők sok betegségre számíthatnak, amik nem gyógyulnak meg szennyezett étrend mellett)
2014. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!