Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyaszt ez az etrend?

Fogyaszt ez az etrend?

Figyelt kérdés

Meg sosem fogyoztam, de ramrakodott kb 4-5 kg plusz, amit le szeretnek adni. 64 kg vagyok, 173 cm, es 37 eves. Tudom, hogy ez realis suly, de nem erzem jol magam, fajnak a labaim, izuleteim, es latszanak zsirparnak itt- ott.

Minden nap 3xfel orat, osszeadva kb 1.5 orat aktivan, gyorsan setalok , es heti 2x gyalogturara jarunk a kutyammal emellett, olyankor nagyon sok km-t gyaloglok, 5-6 oran at.

Ezt az etrendet tartanam:

Reggeli: zabpehely 2 dl tejjel

Tizorai: muzliszelet, vagy gyumolcs, vagy 5 db natur zabkeksz

Ebed: csirkehus, hal, vagy marhaszelet zoldseggel:paradicsom, uborka vagy salata

Uzsi: capuccino cukor nelkuli, natur zabkeksz, vagy joghurt

Vacsi: szenhidratmentes feherjeturmix.

Semmi nasi emellett.

Amikor nem erdekelt a sulyom, ezeket akkor is ettem, mert szeretem oket. Csak allandoan nasiztam es jegkremet ettem kolbasszal meg este 10 utan.

Megprobalok ellenallni a rossz szokasomnak es csak ezeket enni, amit kiirtam, jo lesz ez igy?


2014. jún. 14. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Amúgy vicces, hogy pont a cappucinoból veszed ki a cukrot, mikor köztudott, hogy a koffein egy stimuláns. Igyál sok vizet, az sokat pörget az anyagcseréden.
2014. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggelire be rakhatnál 2db főtt tojást mert ez nagyon egészségtelen!
2014. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vicr4m ***** válasza:

Alapvetően rendben van, azonban ha fogyni szeretnél, mozognod is célszerű, hiszen nem csak extra kalóriákat égetsz vele, hanem az anyagcseréd is gyorsítja, ezáltal meggátolja, hogy a csökkentett energiabevitelhez hozzászokjon a szervezeted és megálljon a fogyás, majd később hamar visszajöjjön (jojo effektus).

Célszerű minél több vizet fogyasztani (3-4l).

2014. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokallom a gyári, feldolgozott ch mennyiséget, mint a zabkeksz, vagy a müzliszelet.

A fehérje turmixot pedig nem étkezés helyett, hanem edzés után fél órán belül kell meginni.

Tanácsom: a zabkeksz és müzliszeletet hagyd el, rengeteg hozzáadott cukrot tartalmaz. Ebédre egyél meg egy adag barnarizst. Uzsonnára se kellene már zabkekszet enni.

2014. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!