Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik étrend fogyaszt jobban?

Melyik étrend fogyaszt jobban?

Figyelt kérdés

1. étrend

Reggeli:1 csésze feketekávé,1 db kockacukor

Ebéd:1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt) 1 bögre natúr joghurt

Vacsora:1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve

2.étrend

Reggeli:1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor+ kis tej

Ebéd:2-3db kisebb főtt újkrumpli 1db paradicsom

Vacsora: banánturmix(1 banán,1 csomag vanília cukor)



2012. jún. 19. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

1. étrend: a reggeli borzalom! Cukor nélkül a leghatásosabb. Ha már fogyni akarsz egyél reggelire tojásrántottát előtte ígyál meg egy bögre zöld teát. A kaja nincs rendesen elosztva. Napi min. 4 étkezés kéne. De 14-ig kell a gyömölcsöket bevinni, mert azoknak a fruktóz tartalmuk miatt étvágynövelő hatásuk van.


2. étrend: reggeli lásd mint fent. Ha más nem készíts zabkását.

A vacsora rossz. Ne egyél este már gyümölcsöt. Inkább fehérjét, túrót, halat, csirke húst egy kis salátával, ubival.

2012. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Smartguy86 ***** válasza:
76%

Ez nem étrend, ez egy hulladék. Mennyi lehet ez? 5-600 kcal? Ezzel éhenhalni lehet max.


Legyen legalább 4-5 étkezés, szénhidrátot zabból és rizsből, húst inkább csirkét (hacsak nem vagy annyira eleresztve anyagilag, hogy marhát egyél minden nap). Este már kevesebb CH-t, és több fehérjét. Keress kalkulátort, amivel tudsz kalóriaszámlálást csinálni és úgy állítsd össze az étrendedet. Egy kis segítség:

[link]



Emellett pedig aerob edzés és súlyzós edzés együtt kell, napi legalább 1-1,5 óra testmozgás formájában.


Így lehet fogyni. Máshogy nem.

2012. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok oda a húsért .. :/ max tojás és reggelente nem vagyok éhes de megpróbálom a rántottát :)
2012. jún. 19. 09:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy rakás sz*r, smartguy leírta a weblapot olvasgass kicsit
2012. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Mi ez az "így lehet fogyni, máshogy nem" szöveg?


5 hóna alatt adtam le 20 kilót, nem vagyok plöttyedt, pedig nem edzettem napi másfél órát.......(ezt nehezen is oldja meg, aki már nem tini, hanem családja, háztartása, gyereke van).

2012. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
te mivel fogytál le? (akinek sikeres fogyása volt annnak jobban érdekel a véleménye )
2012. jún. 19. 19:50
 7/20 anonim ***** válasza:
Mind a kettő pocsék. Már eleve az, hogy egy kávét reggelinek mer nevezni bárki, tarkólövést után kiált (gondolom ezt valami csoda netes oldalról vagy női magazinból szedted). Amúgy a kettes egy fokkal jobb, de ezt csak azért írom, mert ezt kérdezted, én azt sem ajánlanám.
2012. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

*az egyes jobb egy fokkal, bocs.

De attól még nem jó! Fogyást gátolja mindkét étrend az elégtelen tápanyagbevitel miatt.

2012. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ma 15:43

Hagyjad már... Nem érted, hogy CSAK ÍGY lehet? És azt is csak akkor, ha megeszed a napi 200-250 g fehérjét, különben elköszönetsz az izmaidtól...

Család? Munka? Gyerekek? Egyéb kifogás?...xD

2012. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én csak lusta vagyok.. meg még nem volt sikerélményem fogyásba ezért gyakran feladom :S 16/L
2012. jún. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!