Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek ha már mániákusan...

Mit tegyek ha már mániákusan számolom a kalóriákat és nem tudom abbahagyni?

Figyelt kérdés
Nem akarom ezt,de nem tudok leállni! Állandóan a boltba mindennek nézem a kalóriaértékét. Itthon mindent grammra pontosan mérek. Amit főzök azt többször átmérem, kiadagolom hogy mennyi egy adag. Ha máshol kell enni, inkább nem eszem vagy nagy bűntudattal hogy nem tudom mennyi kalória. Nem szeretem ha a betervezett helyett/mellet mást eszem->bűntudat. De próbálok egészséges ételeket enni napi 5x.
2014. júl. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Csináld tovább!
2014. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó így. Kontrollálni tudod az étkezést. Én is így vagyok dettó, csak én a fehérjét és a szénhidrátot számolom :)
2014. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó egy év számolgatás után egy időre abbahagytam, gondoltam, már ráérzésből tudom a limitem. Nem tudtam, fel is szedtem vagy 2-3 kilót. Azóta visszatértem a számoláshoz, és megint sínen vagyok.


Ha úgy érzed, már megszállott lettél, akkor érdemes egy kis szünetet tartani, elbeszélgetni erről valakivel, de ha jól bírod, akkor csináld tovább. Jobb kontrollálni azt, amit eszel, mint hogy megint elkezdj hízni, nem?

2014. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus, mert ez már beteges! Egyáltalán nem normális többször átmérni, koplalni, mert nem tudnád kiszámolni.
2014. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Én is ezt csinálom.
2014. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarom ezt! Le akarok szokni, de egyszerűen nem megy! Már mániákus vagyok, bele fogok betegedni:S
2014. júl. 11. 22:01
 7/7 defqon1 válasza:
jó vagy
2014. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!