Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyott már úgy valaki ha...

Fogyott már úgy valaki ha csak a kalóriákat számolta, de nem figyelte annyira (vagy egyáltalán nem), hogy mit eszik?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő alatt mennyit fogytál így?

2014. jan. 14. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen szinten így fogytam le. Szinte ugyanúgy ettem fehér kenyeret, és átlagos kajákat, persze mértékkel, amit a kalóriatáblázat megengedett... Ne akarj hirtelen sokat fogyni, heti 1 az optimális. Véleményem szerint ez a 2 a tartós fogyás kulcsa. Mivel nem tudod életed végéig kizárni azokat a kajákat, de ha később eszel is belőle, akkor a szervezeted úgymond hozzá van szokva. Az már más kérdés, ha pl fogyókúra után szálkásodni akarsz, vagy izmosodni, persze akkor ki kell iktatni a zsíros kajákat- teljes mértékben. Amit leírtam az nem tudományos elemzés, csak tapasztalat. Tavaly februárba kezdtem el, októberre 32 kilót fogytam, amit azóta tartok is. Nagyon sok sikert kívánok! Ne feledd, a fogyókúra a fejedben dől el, ha nincs elszántság, akkor el se kezd, ha van elszántság, akkor nincs az az akadály, ami megállíthatna ;)!!
2014. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. 4 hónap alatt 14 et. Ennyit kellett! Most 164 cm /47 kg vagyok.
2014. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj kóla-diétát! Csak kólát ihatsz,semmit sem ehetsz! A kólában ugyan hasznos tápanyag nincs,de legalább jó sok kcal van...

Komolyan nem értem,hogyha valaki veszi a fáradságot,hogy kcal-t számol,akkor miért nem figyel arra is,mit visz be a szervezetébe?

2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első két válaszolónak nagyon gratulálok a sikeres fogyáshoz és köszönöm a választ! :) Megnyugtató és biztató is amit írtatok!

Én kb 6 kg-tól szeretnék megszabadulni, nem gyorsan, a maga ütemében :). Tavaly novemberben csináltam ezt akkor lement 2,5 kg ami nem is jött vissza azóta.


Utolsó:

Komolyan nem értem miért ír kommentet valaki ha nem tud a kérdésre válaszolni értelmesen.

2014. jan. 14. 23:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Eddig figyeltem mit eszek csak sajnos legtöbbször nagyon hamar megéhezek és nem tudok aludni éjszaka, nem lakok jól pl a haltól és a zöldségtől így muszáj mást is ennem, de gondoltam ha nem falom tele magam, így is lehet fogyni.
2014. jan. 14. 23:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálnád nem éheznél. Egy diéta nem a koplalásról és a kínszenvedésről szól.
2014. jan. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is fogytam így is, viszont a tapasztalat az volt, hogy ha egészségetelen kajákból vittem be a megadott kalóriát, soha nem tustam eleget enni, éhes maradtam, éheztem mellette. Amelyik nap egészséges ételeket ettem, abból több jutott napi adagba és olyankor nem voltam éhes sem.
2014. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad a tapasztalatodat! :)
2014. jan. 15. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Önmagában kalóriaszámlálás sz@.rt sem ér,ugyanis a testedet nem kalóriával,hanem tápanyaggal táplálod. Még diéta alatt is.
2014. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is fogytam csak a kalória számolással. Nyár végén kezdtem, akkor voltam 76. Általában 500-800 kalóriát ettem, és lementem 64-re. Szülinapom környékén feljött 4 kiló, januárban újrakezdtem a fogyókúrát, most 67 vagyok. Rendszeresen sportolok, és ma már azért jobban odafigyelek mit eszem.
2014. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!