Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma töknagy hülyeséget csinálta...

Ma töknagy hülyeséget csináltam. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
ma ettem natur joghurtot málnával, 2 tányér zöldség levest, 1 almát, 1 győri édes jóreggeltet, 1 fitness müzli szeletet.. és ezután meghánytattam magam.. tényleg sok volt ez már? mert én úgy éreztem.. néha rámjön és akkor ilyet eszek valamikor meg 1 almát eszek egész nap.. pedig már fogytam 30kilót..
2013. jún. 12. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a hánytatás tényleg nagy hülyeség volt.


Ilyen étrenddel fogytál 30kg-t? Mik a tapasztalataid? Mozogtál? Formád mennyire változott? Most hány kg vagy és cm?

2013. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából le kéne szidni, de a beteg embereket nem bántjuk. Hány centi, hány kiló vagy? Mozogsz? Jó lenne ezt az egészet ésszerűen kezelni, mielőtt súlyosan anorexiás/ bulimiás leszel.
2013. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban sok volt. A hánytatás már nem kellett volna.
2013. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

futni szoktam.. pont az előbb értem haza de ma nem mentem mert a lábam nem bírta gondolom a hánytatás miatt mert amúgy szoktam bírni

160cm és 52-53kiló

2013. jún. 12. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Arra következtetek, hogy tinédzser vagy, ez ebben a korban gyakori, de az első hánytatások után, nem árt odafigyelni, az ember néha hajlamos átesni a ló túloldalára, ilyenkor van szükség a családra és a barátokra, de mivel feltetted ezt a kérdést, úgy gondolom Te is tudod, hogy butaságot csináltál.

Ha úgy érzed nem tudsz leállni fordulj a szüleidhez vagy orvoshoz!

2013. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így visszaolvasva kicsit javítanék, ne hánytasd magad egyáltalán! De ha többször előfordul, ne dugd homokba a fejed és merj segítséget kérni.
2013. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem ez volt az első..

de én nem szoktam ilyenekről beszélni nekik.. meg nálunk ez "nem szokás" sosem beszéljük meg a gondokat bajokat.. így nem vagyok hozzászokva hogy "panaszkodjak" másoknak


L/18

2013. jún. 12. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát lelkibeteg vagy, annyian vagytok az oldalon.. nézzük, elvileg a mai 18 évesek, úgymond ti vagytok a jövő. Pár év múlva ti állnátok majd munkába, jó lenne ha erősek és kitartóak lennétek, vinnétek előre az országot..


Ez az idea. A valóság? Gyengék és betegek vagytok, mind testileg mind lelkileg. Már a pszichés bajaitok miatt is igen gyenge esélyeik vannak a nőknek gyereket szülni, a testi egészség hiányáról nem is beszélve. Feltételezhető, hogy akár 10-20 éven belül olyan forradalmak és háborúk legyenek, 40-60 éven belül pedig tökéletes társadalmi összeomlás, amit úgy sem akarsz megélni. Ilyen alapokkal pedig, tehén gennyet eszel (joghurt) meg a legócskább cukros gabonát (győri édes) ? Hát még én is meghánytatnám magam...


Térj rá a zöldséglevesre, de egyél belőle annyit hogy erőd legyen tőle. A zöldségek jó kaják. Egyél hozzá állatot is, de az Isten szerelmére, ne egy állat tejét mert az az utódjának van, neked nem jó! Te edd meg az utódját, aztán meg magát az állatot. Ne a tejet idd el szegénykék elől mert éhen veszik szegényke kisbocika. Inkább edd meg őket, akkor nem szenvednek. TE meg erős leszel és nem hánytatással kell foglalkoznod.


Menj el pszichológushoz is, és oldjátok meg a bulimiádat.

2013. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!