Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csináltam egy hülyeséget,...

Csináltam egy hülyeséget, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 9 napja csak folyadékon élek,meg vitaminokon,gondoltam gyorsan lefogyok lement 7 kiló,de most rettegek,hogy vissza hízom,ezért nem merek enni csak saláta levelet. Mit tegyek hogy ne hízzam vissza? Vagy ezt eltoltam? Már megbántam.
2009. szept. 19. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

El. Ezért mondjuk, hogy nem idióta fogyókúra kell, hanem mozgás és életmódváltás.


Próbálj meg fokozatosan visszaszokni a szilárd ételre, és közben egy keveset mozgni. Ha tudsz, keress egy dietetikust.

2009. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát, bizony, ezt cefetül eltoltad!

Nem értem, miért hiszik azt az emberek, hogy ha nem esznek semmit, lefogynak és az tartós marad? Táplálékra minden élőlénynek szüksége van!

A koplalás után óvatosan szoktasd vissza a szilárd ételhez a gyomrodat.

Utána alakíts ki magadnak egy étrendet, az életritmusodhoz igazítva. Fogyassz tejet, sovány húst, halat, gyümölcsöt, zöldséget, rostot a megfelelő arányban. Szakember segítségét is kérheted. És persze a sportról sem szabad megfeledkezni. Ez nem azt jelenti, hogy a konditeremben kell izzadni minden nap, de ha pl. hetente háromszor elmész egy hosszabb sétára, vagy biciklizni, kocogni, már elkezdtél valamit, ami jobb, mint az ilyen ostobaságok, amit magaddal művelsz.

2009. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg semmit nem toltál el.Le akartál fogyni jópár kilót és sikerült.Én gratulálok hozzá,hidd el sokan boldogok lennének ha letudnának adni 7 kilót. De ,hogy a kérdésedre válaszoljak,ha ilyen önfegyelmed van,te nem fogod visszahízni amit leadtál, mert tudod milyen nehéz volt leadni.Nyugodtan egyél napi 1500 - 2000 kalóriát és semmit sem fogsz vissza hízni./azért mondom mert én is ezt csináltam amit te /
2009. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
De pedig vissza fogod hízni, mert 9 nap alatt max. csak a folyadék ment ki a szervezetedből. Az előző válaszoló meg csak marhaságokat ír. Ez amit csináltál ez csak méregtelenítésre jó, de fogyókúrának nem.
2009. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
egy dolgot nem értek, ha van erőd 9 napig nem enni (gondolom ehhez baromi nagy akaraterő kell) akkor miért nincs erőd arra hogy sportolj és úgy fogyj le ?? tényleg nem értem. az életmódváltás pedig szerintem könnyebb mint a nem evés.
2009. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mint egy auschwitz-i tábor, komolyan mondom. Ezt nagyon eltoltad. Csak azt tudom ajánlani, amit a többiek is.
2009. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első pár napban mondjuk két napban csak gyümölcsöt egyél egész nap, de 6után már ne, és este pedig mozogj fuss v valamit csinálj, és 2.nap után már mást is húst v amit megkívánsz, DE mértékkel, ne falj be semmit se, de egyél , de ne sokat és a lényeg, hogy este mozogj mindenképp. Valamennyi biztos, hogy vissza fog jönni, de ha szépen lassan növelve a bevitelt és még edzel is mellette kevesebb esély van arra, hogy mind vissza jön.Szerintem.
2009. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy bírtam ki a nem evést,hogy diétás kólát ittam,mert úgye annak íze van,meg napi majdnem 2 doboz cigit elszívtam,viszont ma ettem egy tányér bablevest és marhára megfájdult a gyomrom,mintha kilyukadt volna,úgyhogy mostantól csak zöldséget eszem.Hát nem tudom mi lesz nagy barom vagyok.
2009. szept. 19. 14:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a tanácsokat!
2009. szept. 19. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elszúrtad.Én egy napi nem evéstől felfordulnék.Kimondta neked hogy ezt csináld?Írta valaki hogy csak fokozatosan szabad vissza szokni a szilárd kajára,zöldség gyümölcs tényleg jó,és jó lett volna kilenc napig a sok diétás kóla helyett.Nem marta a gyomrodat?Én nem is iszom ilyet csak ha már megetem a fincsi kaját.Nem ártana elmenned orvoshoz,kitudja mien galibát okoztál magadnak.Ha ELMÉSZ ÉS MINDENT RENDBEN TALÁLTAK jöhet a gyümölcs és a zöldség,na meg a sok mozgás.Írd meg mi lett veled.Zsu
2009. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!