Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy bögre zöld tea elégeti...

Tulipánt kérdése:

Egy bögre zöld tea elégeti amit ma megettem? Csokis gabonapehely, csipsz, kréker, fasírt, paradicsomos káposzta főzelék, szilva, körte

Figyelt kérdés
Ne szúrjatok le nagyon de csináltam felüléseket meg elmentem biciglizni csak arra lennék kíváncs hogy ez belefér egy átlagos lány napjába?
2014. júl. 17. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A zold tea semmit nem fog elegetni. Mondjuk a chipset meg krekert tenyleg kihagyhattad volna.
2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy belefér meg 2 tepsi krémes is ha a hízás a cél. Ha a fogyás a cél akkor ez mi? Csokis gabonapehely, csipsz, kréker a szilva meg a körte is csak 11 és 15 óra közt max.

Így aztán nyomhatod a felüléseket max az izmodat erősíted de zsírból nem fogsz veszíteni. bár annak örülnék ha neked ezzel a kajálással is sikerülne.

2014. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

nem először kérdezel már erről,kaptál korrekt válaszokat is az előző kérdésedhez,ezért azt kell feltételeznem,hogy trollkodsz.

a tea nem éget kalóriát,a tea egy üdítő ital,vagy mondjuk a citromfű tea meg nyugtató ital.

alapból nem létezik olyan termék amit te megeszel,megiszol és az elégeti a kalóriáidat.

annyira mély tudatlan hozzá nem értésről árulkodnak a kérdéseid,hogy megincsak a trollkodásra tudok gondolni.

2014. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jól megcukroztad a zöld teát, még híztál is :P
2014. júl. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!