Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális hogy két kilót hízok...

Normális hogy két kilót hízok egy étkezés után?!

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja fogyózok, de azt veszem észre hogy egy kajálás után előfordul hogy akár 2-3 kilót is hízok. Étkezés alatt értek például: csirkemellet rizzsel (és még ebből sem egy ilyen hatalmas adagot, amitől aztán tényleg hízni lehetne, csak egy normál adag). Nem akarok folyton kalóriákat számolni, vagy egy nap 3x edzeni, hogy ne hízzak, főleg hogy normális kajákat eszek. Tudtok valami tanácsot adni, hogy miért lehet ez?
2014. aug. 7. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Te? Ha beleraksz a zacskóba egy kiló kenyeret, akkor az nehezebb lesz, ugye? Szerinted ha magadba beleraksz egy kiadós ebédet pár pohár vízzel, az nem növeli a súlyod, agyas? Egyébként sem kell fél óránként a mérlegen görcsölni. Egy napon belül több kg-ot ingadozik a testsúlyod a kaja/ital/kaki/pisi/víz/stb. miatt.
2014. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hízol két kilót, csak többet mutat a mérleg két kilóval. A folyadék és étel súlya ez, ahogy az első is írta.


A lehető legrosszabb szerintem is, ha minden percben a mérlegen állsz. Csecsemőkorban mérik a babákat kaja után mindig, de szerintem te ebből már kinőttél.

A heti egy mérést javasolnám. Ne kattogj folyton ezen.

2014. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell mérlegre állni wc-zés után, reggeli előtt. Ha eszel, persze hogy többet mutat a mérleg. Az nem hízás, csak benned van a kaja :D
2014. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mit mondotok, csak az a problémám, hogy ma "hízok" 3 kilót, másnap maximum 1 kiló megy le ebből. És így nem tudok eredményesen fogyni, csak letudom adni azt a 3 kilót amit híztam, de a következő kaja után úgyis visszajön és csak kezdem az egészet megint elölről. Kevesebbet enni meg nem akarok, mert később azt is csak visszahíznám..
2014. aug. 7. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Úristen -.-

Mondom állj mérlegre wc után, reggeli előtt és azt nézd. Ne azt, hogy kaja után mennyivel vagy több.

2014. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam, hogy másnap maximum 1 megy le ebből. (REGGEL, a kedvedért, hogy megértsd). sokra megyek vele, ha már két hete az van hogy fogyok egy kilót és hízok kettőt.
2014. aug. 7. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél annyit!!
2014. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

7-es, ne tanácsolj már hülyeséget...

Kérdező, úgy látom, még mindig nem érted.

Ha azért több a súlyod, mert ettél, az nem hízás. Az pedig, hogy másnap mennyi, még mindig nem számít. Ugyan olyan körülmények között, de más időben mért súlyok között van értelme az összehasonlításnak. Tehát megméred hétfőn, reggel WC után, reggeli előtt. Ekkor vagy mondjuk 55 kg.

EGY HÉT MÚLVA, hétfőn, reggel WC után, reggeli előtt megméred. Ha itt mondjuk 54,5 kg, akkor azt mondhatod, hogy fogytál fél kg-ot egy hét alatt.

2014. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon értetlen vagy! Már az 1., 2., és 3. válaszok bőven megmagyarázták a helyzetet. Mit nem értesz bennük?
2014. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pinkpancser ***** válasza:
Vagy 2-3 kilót eszel (ami már baj, főleg ha fogyózol) vagy rossz a mérleg.
2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!