Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek a munkahelyemen?

Mit egyek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdek új munkahelyen, ami teljesen más lesz, mint az eddigi. Eddig 8 órában dolgoztam, irodai ülőmunkát, vittem a kis salátámat, husimat, megmelegítettem a mikróban és kész.

DE! Most napi 12 órában fogok dolgozni 10-22-ig, 1x FÉL ÓRA ebédszünettel, nincs se iroda, se hütő, se mikró...Nem tudom, mit egyek, amivel kibírok 12 órát ÁLLVA folyamatosan, anélkül, hogy ne esnék össze, el tudom fogyasztani kb. 15-20 perc alatt (hogy még pisilni is legyen időm), nem kell sem hűtőben tartani, sem megmikrózni. És tudom otthonról vinni, mert arra nincs pénzem (és időm se), hogy mindennap kimenjek készételt venni.

Szóval a lényeg, hogy egy gyors étkezéssel ki kell bírnom 12 órát állva...Szerintetek?

28N



2014. jún. 20. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre vigyél hideg kaját szendvicseket vagy valami aztán majd kitapasztalod milyen lesz.


Én is úgy mentem 1 éve dolgozni hogy jaj örülök ha egyszer lesz 15-20 perc szünetem enni valamit, aztán kiderült hogy majdnem több szabadidőm van mint ami a munkámmal jár.


Én őrként dolgozok 12 órás beosztásba állandó nappalosba figyelem a bejáratot és ellenőrzöm a ki érkezők táskáját, meg a belépőkártyákat, időnként a teherportán segítek be ha sok szállító érkezik. Persze van amikor 24 órásba vagyok helyettesíteni akkor több pihenőnapom van 3 nap is akár. És amikor odamentem megbeszélni a dolgokat nekem is mondták hogy álló munka lesz alig lesz szünetem közbe kiderült hogy műszakváltás utáni időkbe ülhetek az asztalom felett, akár rejtvényezhetek meg hétvégén tv-zhetek internetezhetek is szabadon közbe figyeljem a ki be érkezőket és ennyi.

Látják mit csinálok mert vagy 3 kamera figyeli azt a részt ahol tartózkodom és eddig az elmúlt 1 év alatt nem szóltak. Ha kajálni akarok vagy bármi más dolgom van akkor szóljak a monitoroknál ülő kollégáknak hogy ugorjanak be helyettem vagy a járőröknek.


De dolgoztam én is álló műszakban egy gyárba de ott is volt olyan amikor csak figyelnem kellett a termelést meg jegyzetelnem akkor is odavittem valami nagyobb ládát vagy pár darab raklapot egymásra pakoltam és arra ültem rá, a legnagyobb főnök sem szólt érte semmit, pedig elég szigorú munkahely volt. Ott inni, wc-zni kávézni, cigizni is óránként kimehettünk, éjjelesbe meg amikor akartunk feltéve ha volt kire rábízni a gépet ameddig elvagyok. A kaját én is úgy oldottam meg hogy vittem hideg élelmet aztán amikor összehaverkodtam az irodistákkal meg jó pár nagyobb emberrel akkor bevittem az irodájukba a meleg kaját behűteni meg tudtam melegíteni is. És kajálásra meg ott volt az ebédlő, de pár kollégámmal külön kis helyre mentünk kajálni ami a raktárosok pihenője volt.


Szerintem pár napa alatt ha kitapasztalod mi hogy megy egyből lazábban fogod venni a dolgokat mert hidd el sok olyan van amiről a főnökök nem tudnak vagy ha tudják is nem mondják el előre. Nehogy azt hidd hogy jó világban leszel és nem fogsz úgy hozzáállni.

Jó ezt nem kell készpénznek venned de hidd el 1-2 hét alatt kitapasztalod mi lesz aztán ennyi.

2014. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hús, rizs, zöldség multivitamin. Amúgy ezt a céget úgy ott hagynám csak úgy zörögne. Rabszolgatartók. Szerinted ez normális hogy így be vagy korlátozva.?

Ne is haragudj de inkább ezen gondolkodj el.

2014. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!