Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi volt nektek az eredményeseb...

Mi volt nektek az eredményesebb, jobb: a kalóriaszámolásos vagy a szénhidrátszegény diéta? Melyik vált be?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
én a kettőt együtt csinálom....hatásos.
2014. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is egyutt csinalom, figyelek az alacsony szenhidrat mennyisegre (kevesebb mint 100g lassan felszivodo) es az osszesen bevitt kaloriakra is (1400-1600 kcal per nap). Nalam nagyon szepen mukodik, eddig 20 kilot fogytam, talan meg 2-3 van hatra :)
2014. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szénhidrát szegény vált be
2014. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magas fehérje bevitel alacsony szénhidrát bevitel és kalória deficit.
2014. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény. A számolás nekem nem ér semmit, mert nem tartom be a limitet, ha éhes vagyok. Viszont kevés szénhidráttal tudtam kalóriadeficitet tartani, energikusabb és jóllakottabb voltam. Viszonylag kevés szénhidrát (80g), nekem megfelelő mennyiségű fehérje, rengeteg zsír. Nagyon kellemes volt. Sajna egy idő után stagnálni kezdtem, most már megint kalóriadeficitet kéne mélyíteni, leginkább mozgással...
2014. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény, persze sok fehérjével.
2014. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
GI-re figyelek, így csökkentett szénhidrát-tartalmú diétának nevezném, bevált, nem éhezem és nem is lettem kívánós. Kalóriaszámolást ki se próbálnám, mert nincs idegem a méricskéléshez, számolgatáshoz.
2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 avardereng válasza:
Szvsz csak diétával nem lehet önsanyargatás nélkül tartós eredményt elérni. A mozgás/sport a kulcs, akármennyire is ellenkezik a lustaságunk... :-)
2014. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tészták, kegyerek elhagyása; "cukorfék"; rizs, burgonya fogyasztás mérséklése! Ez már eredményre vezethet!

Én a szénhidrátszegény diétát eredményesnek találtam!

2015. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!