Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez megfelelő fogyókúra lenne?

Ez megfelelő fogyókúra lenne?

Figyelt kérdés

163 centi vagyok és 57 kiló. Tudom nem hangzik soknak, csak sajnos aránytalanul oszlik el (has,csípő). Megfelelő diéta(illetve életmód váltás) lenne ha kenyeret nem ennék(helyette abonett,puffasztott rizs stb.) kizárnám a nasikat és a cukros üdítőket. Sajnos ebédelni csak azt tudom ami itthon van, de abból is csak fél adagot ennék.

Vacsorára natúr joghurtot, főtt tojást, salátát vagy gyümölcsöt ennék. Sajnos túróra, csirkemellre, fehérje turmixra nincs pénzem.

Ez mellett naponta/kétnaponta kocognék' bicikliznék vagy rubint rékáznák.

2-3 hónap alatt ezzel lehet normális alakom? Előre is kössz a válaszokat, bocs ha hosszú lett. 17/L



2014. máj. 21. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Kenyér helyett szerintem nagyon nem ideális pótlék az abonetti, meg a pufirizs...

Hogyhogy NEKED nincs pénzed? Akkor a szüleidnek, nem?

Nem feltétlen kell annyira sok pénz egészségesebb életmódhoz.. bolti édességek, üdítők is kerülnek annyiba, mint 1 kg csirkemell.


Túró nem is fontos.. vacsorára egyél csak főtt tojást, és valami húsfélét. Saláta is jó.

Rékcui egyébként nem rossz :)

2014. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem az hogy éhezünk vagy szegények vagyunk, de spórolni kell a számlákra. Mindig van főtt kaja, de hús csak hétvégén.

Az abonettet minimálisra csökkentem. Köszi a választ :)

2014. máj. 21. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértelek...
2014. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!