Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Minél kevesebb a súlyom,...

Minél kevesebb a súlyom, annál többet ehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
KalóriaBázis oldalon, amikor a "Mai súlyod"-hoz beírtam a mai súlyomat, a napi kalória keretem megnőtt.. Gondoltam, biztos hibás az oldal, ezért a beállításokba írtam be a mostani súlyom, de úgy is több lett a kalória keretem, mint amennyi a fogyás kezdésénél volt.. Hogy van ez? Most az oldal működik hibásan vagy tényleg többet ehetek? Előre is köszi a válaszokat!

2014. aug. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Minnél kevesebb a súlyod annál kevesebbet ehetsz, hogy fogyj. Az oldal hibás.
2014. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
azért mert lehet nem állítottad át vagy nem lehet, azt hogy hízni, fogyni vagy a súlyodat szeretnéd megtartani. keress több oldalt ahol ezeket kiszámítják és vesd össze
2014. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beállítottad, hogy mikorra akarod elérni a célsúlyodat? mert ha mondjuk olyan hirtelen fogytál viszonylag sokat (ezt most úgy értsd hogy mondjuk egy hét alatt nem egy, hanem két kilót) akkor erről a súlyról számítja a kitűzött időpontig szükséges kalóriabevitelt. (remélem érthető voltam, kicsit zagyva lett)
2014. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be állítottam, hogy heti 1 kg-t és hogy hány kg-ig akarok fogyni.. Lehetséges, hogy tényleg az van, amit az utolsó írt.. Mert nem minden nap szoktam beírni.. Amikor legutoljára beírtam, akkor 2kg voltam kevesebb mint amennyi előtte.
2014. szept. 3. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!