Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 200 gramm húsos zöldségleves...

200 gramm húsos zöldségleves tényleg csak 27 Kcal lenne?

Figyelt kérdés
Ma ebédre 200gramm zöldséglevest ettem, és volt benne egy kevés husi is (tényleg kevés, pár db kis cafat) ezen kívül sárgarépa,fehérrépa,zeller volt benne, meg persze fűszerek. Ez így tudom, hogy nem sok, na de 27 Kcal?? Ez kicsit kevésnek tűnik nekem. KalóriaBázison nézem mindig, hogy mennyi kalóriát fogyasztok, és azt írta erre...Tényleg ennyi? És ha nem, akkor kb. mennyi?
2014. aug. 31. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Készítés függvénye. Ez kicsi mennyiség, a zöme víz, a hús és a zöldség elég kalóriaszegény, zsírtalanul akár lehet is ennyi...

Én a kókusztej decinkénti 10 kalóriájában nem hiszek :) Az enyém tuti sokszorosa és kókusztejporból is sokkal többre jön ki.

2014. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legokosabb, ha leméred a hozzávalókat.


De 1 átlagos méretü sárgarépa 24 kcal, szóval attól függöen, hogy miböl emnnyi volt a levesben, nem kizárt.


Azonban erösen függ az elkészítéstöl, ha valaki sok zsiradékot használ, berántja, stb. akkor az sokkal több lesz, mintha csak vízben megpárolja.

2014. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!