Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alig eszem. Mégis több kiló...

Alig eszem. Mégis több kiló vagyok mint amikor ettem. Miért?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Egyszerűen alig eszem például reggelire egy joghurt ebédre cézár saláta, ezután futok 40 percet intenzíven és aztán pedig vacsorának update1 kenyérszelet megkenve update1 vajkrémmel, paradicsom, paprika. Snacknek tej. Mégis hízom és már kezdek beleőrülni.
2014. szept. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem eszel normálisan.
2014. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert amit eszel az 0. Még mindig nem attól hízunk, hogy sokat ennénk, hanem a sok egészségtelen, szemét kajától. Minél kevesebbet eszel, annál kövérebb leszel, mert ha szervezeted kevesebb energiához, jut, mint amennyire szüksége volna, akkor minden elraktározz. Ráadásul, te ezt még tetőzöd azzal, hogy futsz, ezzel még jobban növelve a tested energia igényét.
2014. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az étrended... nem csak hogy rossz, de helytelenül is van felosztva. Vacsorára eszel a legtöbbet, pedig akkor kellene a legkevesebbet. A szervezeted, mivel nap közben nem kapja meg a kellő energia mennyiséget abból raktároz magának, amiből tud. A vacsorád legyen a reggelid. Az ebéd legyen saláta, valamilyen hússal (csirkemell). Két étkezés között valamilyen zöldség (pl. répa) Esetleg délelőtt egy alma. Vacsorára megint lehet valamilyen saláta. Lefekvés előtt 3 órával egyél utoljára és ne futás után vacsorázz, hanem előtte.
2014. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi van az emberek fejében. Hogy a csudába gondoljátok a raktározást? A testnek égetnie kell naponta egy csomó kalóriát, a negatív anyagot pedig nehéz elraktározni... Aki koplal, az fogy. Nem jól és az anyagcsere is belassul, de attól még fogynia kell, max. ha nagyon trükkös a szervezete, akkor lassan. De kalóriadeficitben hízni... Ahhoz mágia kell.

A kérdezővel nem tudom, mi van, nincs elég infó. Hirtelen 2 kiló nekem ketogénben képes felmenni, egyértelmű kalóriadeficit mellett, a testsúly képes ilyenekre. A folyamatos hízás nagyon kevés evés mellett már elég irreális, megnézetném magam orvossal, egyes betegségek képesek fura dolgokra, bár azt sem értem, hogyan.

2014. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!