Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni pár kilót,...

Szeretnék fogyni pár kilót, de ma, amikor megmértem a testsúlyom, azt hittem, dobok egy hátast: majdnem másfél kilót híztam szombat (! ) óta:S Nem értem, hogy ez a másfél kiló hogy rakódhatott rám?

Figyelt kérdés
Ezt semmiképpen sem értem. Kevesebbet ettem, a testmozgás sem maradt el (bár csak biciglizés van egyenlőre, napi kb 45 perc), és híztam:/
2010. júl. 6. 01:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem biztos, hogy híztál, a mérleget jól beállítottad? Egyébként az izom nehezebb a zsírnál, bár szombat óta 1,5 kg izmot magadra szedni brutális lenne :) szerintem kezd el mérni magad, derék, csípő, comb stb centiben és azt is figyeld, csalóka ám :) sok sikert a fogyihoz!
2010. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A fogyás alapja a diétás étkezés. Ez nem azt jelenti, hogy koplalsz meg csak egy almát eszel egész nap meg, hogy 6után nem eszel semmit. Ha így teszel akkor több izmot fogsz veszíteni, mint zsírt. Lényeg, hogy a napi fehérje bevitel meglegyen oldva és kerüld az egyszerű szénhidrátokat. Diéta során a testmozgásra is oda kell figyelni. Lehetőleg aerob edzést végezz kardiót felejtsd el. Ha ezeket betartod akkor az optimális testsúly csökkenés hetente 1kg körül van. Ha ennél több emeld a szénhidrátot, mert akkor már izomvesztés lép fel.
2010. júl. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy? Mert akkor utalhat a női gondokra is..
2010. júl. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, én menstruáció előtt 2-3 nappal kb. 2 kilóval több vagyok. És peteéréskor is többet mutat a mérleg. Én is egy fogyókúra alkalmával jöttem rá erre.
2010. júl. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a melegben a szervezet fokozottan rakzároz vizet, és emiatt akár 4-5 kilóval is nehezebb lehetsz, anélkül, hogy tényleg hiztál volna.
2010. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet attól is más a testsúlyod, ha éldául menstruálsz, nekem olyankor mindig többet mutata a mérleg, de az se kizárt hogy a mérleg rossz:).
2010. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet tényleg a havi miatt nőtt meg a súlyom.
2010. júl. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!