Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért reklámozzák folyton úgy...

Miért reklámozzák folyton úgy a fogyókúrás módszereket, hogy "hogyan fogytam 30 kilót? ", amikor a válasz erre nyilván az, hogy, "hát úgy, hogy volt rajtad 30 kilo fölösleg.

Figyelt kérdés

Pl ha az én barátnôm 15 kilót fogyna, akkor már az intenív osztályra kerülne, vagy a hullaházba.


miért reklámoznak úgy, mintha az abszolút tömegveszteség lenne a fontos, s nem az arány?


képzeld, hogy az 53 kilós lány lefogy 30 kilót........


2014. febr. 18. 04:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Biztos jo sokáig kellett gondolkodnod, hogy ezt a kérdést fel tudd tenni.....
2014. febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert?
2014. febr. 18. 06:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azert, mert az a cél, hogy minél többet el adjanak. A harom kilót fogyott/elérte az ideális testsúlya nem eleg figyelemfelkeltő.
2014. febr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Én 174/62 vagyok! Képzeld el, lefogyok harmincat!

És éjjel-nappal fárasztanak a reklámmal, hirdetéssel, emailekkel. A környezetemben is van, de csak egy-kettő, akinek rengeteget kellene fogyni! Nem a hízott disznó a jellemző.

2014. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen igazad van, hogy így hülyeség a hirdetés. Ráadásul sokkal könnyebb 150 kg-ról 120-ra lefogyni, mint 70-ről 65-re, holott az utóbbi csak 5 kg különbség. Az is valószínű, hogy másik módszer hatékony a két esetben.


Sajnos a piacgazdaság ilyen. A cukrászdában is szívesebben veszik meg a szép, mutatós süteméyt, mint a nagyon finomat, hiszen az utóbbi nem látszik kívülről.


Az a megoldás, hogy fogyasztóként nagyon kell figyelni, és észrevenni az ilyen átveréseket.

2014. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek pár kiló feleslege van az kevésbé vágyik egy csodaszerre, mint aki az ételek, édességek rabja és el van hízva, akaratereje pedig nincs, hogy változtasson. Így nyilván ilyenkor az erősebben elhízottak a célközönség, vagy a pénztárcájuk... Ennyi erővel lehetne kérdezni, hogy miért reklámoznak hashajtót, ha nincs szorulásom, vagy hüvelygomba elleni gyógyszert, ha férfi vagyok, stb....
2014. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ezeket a termékeket nem azoknak szánják, akiknek csak 2 kg feleslege van. A legelkeseredettebb emberek, akik ezeket a termékeket megveszik, általában minimum 30 kg felesleggel rendelkeznek!
2014. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért reklámozzák, hogy eladják a szarjaikat a becsapható embereknek.
2014. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!