Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez koplalásnak minősűl?...

Ez koplalásnak minősűl? Milyen volt a tegnapi étrendem?

Figyelt kérdés

Reggeli:2,5 magvas kifli 50 g mizó vajkrémmel.

Ebéd chilis bab konzerv ,csirkemellel ,hagymával,erőspaprikával.

Vacsi :gyros hús (csirke) köret nélkül.

És napközben megittam 2in 1 instant kávét vízzel.



2014. okt. 3. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:

-sokan vannak akik ennyit 3 nap alatt esznek csak meg ,

-és azok is rengetegen vannak ,akik ennek a 3 szorosát is bezabálják,

-de,hogy válasz is legyen a kérdésedre : ha te egy 40 kilós nő vagy aki arra hajt,hogy 39 kiló legyen,akkor ez nem volt koplalás,

2014. okt. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem számít koplalásnak... Hogy milyen az étrend? Hm... Nem nagyon minősíteném. Értékes tápanyagok szinte nulla.

Nem tudom, hogy ez véletlen alakult így vagy szándékos volt, de, ha szándékos volt, akkor ne csináld ezt tovább!!!

2014. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez messze van a koplalástól (de remélem, nem is az a célod). És remélem, hogy nem az a két kávé volt az összes folyadékbeviteled...
2014. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez egy egészségtelen, üres kalóriás nap volt

inkább hízlal mint koplalás

2014. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lenne a hús (még ha nem is a legminőségibb) és a zöldség üres kalória.

A reggeli nekem se tetszik, de a modern ember rosszabbakat is eszik, megrökönyödést nem tud okozni.

2014. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó a reggelim nem épp a legjobb volt.

De a chilis babbal mi a baj ? És a hússal? És nem csak két kávét ittam hanem 2,5 liter vizet is.

2014. okt. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!