Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen a tegnapi étrendem és...

Milyen a tegnapi étrendem és ti mit változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálok áttérni az egészséges táplálkozásra. Fogyni szeretnék és szeretném kikérni a véleményeteket, hogy milyen ez az étrend.

Reggeli: 3 tojásból tükörtojás (kókuszolajjal)

Tízórai: Kaliforniai paprika, kevés körte, egy kevés füstölt sajt

Ebéd: Csirkepörkölt (liszt és tejföl nélkül) főtt brokkolival és kevés répával

Uzsonna: 30 gramm diákcsemege

Vacsora: 2 tükörtojás


kalóriabázis szerint ez 1254 kalória, 42 gramm szénhidrát, 81 gramm zsír és 73 gramm fehérje. Nem túl sok a zsír szerintetek?

168/65 és lány vagyok



2014. máj. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Príma! Kicsit kevés a kalória, én több zsírt ennék hozzá (a fehérjét is emelheted még, főleg ilyen pici kalóriánál... amúgy ennyi fehérjét eszem én is, nekem elég, de más az étrendem, kalóriadeficitem, mozogni se mozgok nagyon sokat), de amúgy nagyon-nagyon tetszik :)
2014. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek 1. válaszolóval, príma.


A zsír pedig nem sok, mivel lehetne még több kalória így lehetne még több zsír is akár.


De ez már egyéntől is függ, ha jól érzed így magad, van erőd edzeni, akkor tökéletes lehet neked.

2014. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen számít, hogy hogyan érzed magad így. Mert bár én odáig lennék egy ilyen naptól, főleg a szénhidrátot elnézve, de valószínűleg nem érezném magam jól, talán a szénhidrát is kevés lenne, de a kalória biztosan és gondolom, a zsír is. Szóval Neked kell érezned, hogy mi a jó, de ahogy előzőleg írtam, kívülről nézve szimpatikus, amit csinálsz. Amit eszel s a makrotápanyagok eloszlása is jónak és fogyásra igen alkalmasnak tűnik :D Csak hát ott vannak az egyéni különbségek, amik miatt nehéz fixen állítani valamit.
2014. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére én jól bírom a szénhidrát szegény életmódot! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. máj. 18. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szegény elhullott tyúkpetesejtek!

Ez a rengeteg fehérje, hús és sajt: könyörgöm mégis minek?! Olimpikonnak készülsz, vagy miért?

Van fogalmad róla mennyi energiába kerül a testednek ezt mind megemésztenie?

Ha jól bírod a fehérjeétrendet, akkor csináld, de őszintén: én ebbe belehalnék. Hol a gyümölcs, a zöldség, a gabona? :) Tudom elfogultság, mert vegetariánus vagyok, de akkor is!

Nem érdekel a kcal, a zsír meg a szénhidrátszázalék sem, egyszerűen azért mert hülyeség ezek miatt aggódni. Amúgy sem vagy kövér. 65 kg? Ne röhögtess! Ha zsírosnak érzed magad, akkor koplalás helyett inkább sportolj!

2014. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!