Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehet modell alakom?...

Hogy lehet modell alakom? (kb.45-50 kilo kozott)

Figyelt kérdés
Most korulbelul 58-56 kilo vagyok es 165 cm! Majusra szeretnek 50 kilo alatt lenni...Eddig 2x egy heten jarok uszni es el szeretnem kezdeni heti 3x a kondit! Ezek melle meg mit kell csinalnom? Dieta? Ha igen akkor milyet? Az epito jellegu valaszokat megkoszonom:)
2014. dec. 3. 21:39
1 2
 1/11 treffhetes válasza:
50%

hát ha rám hallgatsz, legalább tartod ezt a súlyt. az első néhány TTI számító szerint, amiket a google kidobott, (illetve valamikori biológiai tanulmányaim alapján is) már így legfeljebb az alsó határán vagy a normálnak, de volt amelyik szerint már ez is kevés (igaz, 56-tal számoltattam). 165 cm - 45 kg az egyrészt egészségtelen, másrészt nem is szép. nem tudom, miért célod ez a súly, de ha rám (meg közvetve az orvosokra) hallgatsz, nem mész ez alá. Sportolj továbbra is, sokan sokszor leírták az előnyeit, nekem már nem kell, de ne akard agyonvágni az egyébként egészséges életmódodat egy ilyen "embertelen" és felesleges céllal.

építő jellegű válasznak szántam, remélem, te is így értékeled.

2014. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Szerintem 50 kiló alatt ne nagyon akarj lenni, az már túl sovány. Nem kell diétáznod, a mozgás, egészséges táplálkozás a legfontosabb. A mostani súlyod egyébként teljesen normális ekkora magassághoz.
2014. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A modellek magasak és vékonyak. mert egy ilyen alkaton minden jól mutat.Viszont nagy részük nem természetes módon néz ki, ahogy kinéz. Kis plasztika itt-ott, amott.Pl kivetetik a legutolsó bordákat. mert a soványokon az nagyon kiállna.
2014. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kondi nagyon jó ötlet, nem is bztos, hogy vele a súlyod csökkenni fog, de nem is az számít, hanem a testzsírszázalék! Mellette persze figyelni kell a kajálásra, sokkal több fehérjét vigyél be, és kevesebb szénhidrátot és zsírt. A mérleget viszont akár ki is dobhatod, tényleg nem a súly teszi, ki mennyire néz ki jól! A tükör mondja meg legjobban, hol állsz, mi a helyzet!
2014. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2014. dec. 3. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:

En 165 cm vagyok, 55 kg-val. Igy is sovany vagyok, latom is es mondjak is.

45-50 kg? Anorexias kinezetu akarsz lenni?

2014. dec. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
€n pedig a 167 cm-emmel 47 kg vagyok, és nem vagyok nagyon sovány, inkább pont jó. És nem azért mert zsíros, és nem izmos vagyok..kiskorom óta atletizálok,heti 4 eddzésem van, és odafigyelek mit eszek, egészségesen eszek, de nem diétázok! Ezt javaslom neked is:) 15/L
2014. dec. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Modell alakhoz modell genetika kell. Magasnak kell lenni, vékony csontozatúnak (az én csuklóm kerülete kb. 13cm), illetve vékony alkatúnak. Olyan mértékű egészséges karcsúságot csak megfelelő magasságnál lehet elérni, mivel az alacsonyság "összenyomja" a törzset, így az arányok változnak.
2014. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, 15 évesen még növésben vagy, ilyenkor még a lányok 5-10 kilóval kevesebbek mint később. Gondolom neked is feltűnt hogy egy tizenéves kamaszlány mennyivel vékonyabb mint egy felnőtt nő. Persze azt nem tudjuk hogy a kérdező hány éves.
2014. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Már ott rosszul kezdődik hogy "modell alkat"ot akarsz. Az gebe,nem szép. Ne tedd tönkre a tested egy idea miatt, amiért annyi lány sanyargatja magát. A modellek sem csak edzéssel érik el a papírvékony súlyt. Mert nem is lehet,ha nem olyan adottságokkal születsz. Edz,de ne akarj hasonlítani rájuk :)
2014. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!