Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó fotóst? Valaki...

Ajánlanátok jó fotóst? Valaki aki részt vett már fotózáson segítene?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, még sose voltam fotózáson. Olyan fotóst szeretnék találni aki jó képeket csinál, jó áron. Hatalmas nyárig tartó diétát kezdtem el és megfogadtam, hogy amint leadtam a plusz kilóimat, csináltatok magamról profi képeket mint motiváció, hogy ne essek megint ugyanabba a hibába, hogy visszaszedem a nem törődömségem miatt.

2014. febr. 10. 12:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem tudom mennyit szeretnék rá költeni, de egy normális fotós szerintem 30000 alatt nem dolgozik. Persze ez sokmindenről függhet. Van egy fotós páros, facebookon találod meg őket Doors Photography néven. Szerintem nézd meg a képeiket, ha tetszenek, akkor érdeklődj. Tudtommal ügyesek, és nem kérnek százezreket.
2014. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Olyan jó diétád van, ami ekkora felhajtást, profi képeket érdemel? :))


Akkor engem meg az érdekel, hogy mit csinálsz ennyire jól!

:) :$

2014. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Aki diétázni szeretne:

[link]

[link]

[link]


Helyileg hol szeretnél fotókat készíttetni magadról? Mivel az első által megjelölt 30.000 Ft-os összeg egy átlag portréfotózás árának kb. alsó határa, ezért fontos, hogy melyik városban élsz, hajlandó vagy-e utazni egy jó sorozatért stb...

2014. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nemtom mikoriak ezek a cikkek, de ezek még nagyon tejes, teljes őrlésű gabonás, zsírfóbiás, tejtermékes (hagyományos dietetetikás) írások.


Úgy láttam valamikor, hogy a lifeTilt ennél már előrébb jár. De lehet rosszul emlékeztem.

2014. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kuponos oldalak, kuponvilág meg hasonlók, ott időről időre lehet találni fotós akciókat, kb 30000 helyett 10000-ért.
2014. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

#4: Én egy ideje csinálom és eléggé hatásos, nekem jónak tűnik, meg ez igazából alap, írja is az elején.

#5: Ez egyedül a kuponos oldalnak jó, épeszű fotós ilyesmibe biztosan nem megy bele.

2014. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A fotózást mindenképp Pesten szeretném, ha lehetne akkor teremben és ez esetben egy 50-60.000 ft még belefér


A diétáról csak annyi: kevés kaja, sok mozgás! :D

Ha dolgozom reggelizem és ebédelek mert korán kelek fel, ha nem melózom, akkor dél körül kelek fel, ebédelek és ennyi. Délután 5-6-7 óra magasságában (attól függ mikor van edzés) megyek fit-ball/soft-ball órákra, előtte egy műzliszelet és ennyi a nagy titok :D

2014. febr. 10. 19:50
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat! :*
2014. febr. 10. 19:51
 9/17 anonim ***** válasza:

50 rugót költenél fényképekre, közben ócska müzliszeletet megeszed?


Valamit írtak a 3. cikkben lifetilten a női logikáról. Ami kb. nem logika.


Hús, zöldségek, ezek a fogyis kaják.

2014. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

szerintem senkinek nincs hozza koze hogy milyen azommodszerrel fogyokurazom es hogy mit eszek mit nem de elarulhatom most neked hogy barmit megehetsz kaloria mimdenben van es ha ugy nezed SEMMI sem "fogyis" kaja. a titok a szenhidrat-feherje-zsir napi at nem lependo mertekben van.

koncentraljunk a lenyegre vagyis a kerdesre. koszonom

2014. febr. 11. 04:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!