Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A bolognai es a milánói...

A bolognai es a milánói makaroni között mi a különbség? Es mi benne olyan sok kaloria? A darált hús? A sajt? Es ha tésztát nem eszek hozza?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

sorban:


- kaloriaszempontbol nem sok kulonbseg van, teszta husos raguval

- a teszta

- a daralt hus nem

- a sajt sem

- ha nem eszel hozza tesztat, nem makaroni.

2015. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) en nem érzékelem a tészta ízét, ugyhogy megelégszem a feltettel :)
2015. jan. 17. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb kalória szerintem ami a szószban van rakás cukor....
2015. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

cukor nélkül is lehet nagyon finom szószt csinálni és ennél az ételnél valóban a tészta a legdurvább.

ma ilyet ettem házi készítésű szósszal:

[link]

2015. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah és ilyen esetkben ha számít a kalória és a szénhidrát szegénység, könnyen lehet helyettesíteni a tésztát, hosszú szálasan reszelet párolt cukkinivel vagy tökkel. utóbbi olcsó és így fagyasztva kapható is, dekevésbé finom az is igaz.
2015. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja, vagy pl teljes kiőrlésű tészta. aminek van értékes tápanyagtartalma is.....mert amúgy mi a baj az értékes széndhidráttal ? jó, igaz a legtöbb tészta nem ilyen, de azért vannak jó minőségűek is. ch-ra amúgy is szükség van, finomított cukorra pedig nincs, szóval én inkább ajánlom a cukor nélküli szószt és a tk. tésztát.

a darált hús attól függően, hogy mennyi benne a zsír, inkább fehérjeforrás (ami kell!!!), a sajt meg telített zsír, amiből egy kicsi simán elmegy.

2015. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nem is gondoltam, hogy kell bele cukor..
2015. jan. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!