Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon éhes vagyok. Nem borom...

Nagyon éhes vagyok. Nem borom .huslevst ehetek? Tészta nélkülű?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyél.

Mi volt benne? Hús, meg zöldség. Egészséges és finom. tegyél bele husit is. jóétvágyat.

2013. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi...
2013. júl. 3. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
A fogyókúra nem azt jelenti, hogy ne egyél semmit/alig egyél valamit. Képzeld, úgy is lehet fogyni, hogy közben degeszre zabálod magad.
2013. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem húslevest akkor eszel,amikor akarsz,ha nincs benne tészta csak husi+zöldség. ne fanyargasd magad,a diéta legyen életmód és ne szenvedés
2013. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen csak.. nagyon szeretnék fogyni sajna kell is ..és most lement 4 kilo és örülök nem akarom eltolni
2013. júl. 3. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy, egyél. Én egy egyszerű szabályt követek, olyasvalaki mondta, aki ért hozzá, 5 kiló lement eddig, és nem is fog visszamenni.


1. Csak akkor egyél, ha éhes vagy. De ha éhes vagy, egyél!

2. Nyugodtan ehetsz bármit. A szervezeted tudja, mi kell neki. (igen, ez kicsit fura... de működik)

3. Lassan egyél, mert akkor több ideig eltelítődsz.

4. Ha úgy érzed, hogy elég a kaja, úgymond kellemesen tele vagy, hagyd abba az evést.

2013. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hús, zöldség, zsír, víz, ezek jók. egyél levest.
2013. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretnél fogyni, értjük. De ez a kaja jó fogyó alatt, főleg ha sok húst és zöldséget eszel hozzá. Tészta nem kell bele, ezt jól teszed, hogy kihagyod :)
2013. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
Nem szabad éhezni.
2013. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 6-os választ én se tudtam volna leírni szebben :))
2013. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!