Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora étel adagot ehetek ha...

Mekkora étel adagot ehetek ha fogyni szeretnék, mikor mennyit, és ha nagyon ehes vagyom mivel bírhatom?

Figyelt kérdés

Estére azt gondoltam mindig egy két decis kis tálba


vacsora:


[link]

ilyen formaju tál. ebbe ontenek egy bekevert muslit:

ami ebbol állna:

[link]

+

hozzá adnék zabkorpát 400g csomagot ehhez a 750 grammos muslihez es ezt ennem minden este ...kb haromnegyedig tennek ebbe a kistalkaba plusz egy kis tejet hogy lecsusszon.


ebédre:

kremleveseket(gomba,brokkoli,repa,..),borso levest,kaposztaleves, ha pl olyan van othon hogy rizsa csirkemelles szoteval,franciakrumpli stb. ezekbol pedig annyit ennek amennyi abba a tálkába ferne (2decis) vagy az már sok?

Levesekbol mennyit ehetnék?(ha az nap levest fozetnek)


reggeli:

szendvics egy szelet barnakenyerbol.(barna; teliszalami,vaj,vagy fotojasossan,paprikat,paradicsomstb..)


170-172cm lehet, es nyaron 70 telen 75kg ra felhiztam, ha van idom (nyaron szeretek fekvozni,)

A derkam van elhizva. A hasam nem is annyira log ki mint a derkam zavar.

Szoktam hasazni (bar most semester vegen nem volt idom,karacsony alatt)


2013. jan. 25. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Müzli, zab, tej, majonézes krumpli, rizs, kenyér...

Csak én nem értem, hogy miért ezekkel szeretnél fogyni?


A másik megjegyzésem: ha nagyon éhes vagy, az a "fogyókúra" nem jó. Ezt hidd el nekem: elkezded, aztán megéhezel. Nem eszel mégsem, mert hát mégiscsak fogyókúra, majd még éhesebb leszel és este 10-kor beesel a konyhába/hűtőbe, és mindent felfalsz, amit találsz. Majd másnap a bűntudat miatt egész nap nem eszel, viszont estére nem bírod és megint oda a fél hűtő... Hát kell ez neked?

Nem fogyókúra kellene, hanem életmódváltás. Én nem tudok olyan mélyrehatóan írni erről, mint itt sokan - remélem, ők is csatlakoznak - , de a fogyó k ú r á val nem sokra mész, hisz az eredmény is csak ideiglenes.

Érdemben nem tudtam a kérdésedre válaszolni, emiatt ne haragudj, de szerintem eleve rosszul állsz neki.

Bár fiúnak 172 cm-hez nem feltétlenül sok a 75 kg...

2013. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is erzem magam elhizottnak...de viszont a derkam nagyon el van zsirosodva (korte alak amit ha latok mason nem teccik,nem hogy magamon :))Regebben jobban elhiztam olyankor naponta csinaltam 500 labemelest fekve(laposodott a hasam tole)
2013. jan. 25. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tök jó, hogy egészségesen kajálnál de egy napi 20 perces mozgással igazán rásegíthetnél. Ja, és csak annyit egyél amennyitől elmúlik az éhséged és ne annyit amennyit a szemed kíván (és rágd meg jól).
2013. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök jól eszel, az a gond hogy az összes elhízott, beteg ember így eszik. Ez az ajánlás, ezért azt írom hogy tök jó, de barnakenyérrel, müzlivel, tejjel ne várj egészséget vagy fogyást. Ezek divatos, finom kaják, de közük nincs a mi táplálkozási igényeinkhez.


Tej, müzli, zabkorpa, krumpli, kenyér?


Látod a káposztaleves jó zöldség alap lenne. A krémlevesek viszont általában tele vannak tejszínnel (=tej). Levesből bármennyit ehetnél, ha hús és/vagy zöldség lenne benne.


A rizs is, minek a húshoz? Oké, ez a megszokás, na de ha fogyni akarunk, akkor szakítani kéne ezzel, nem?


Nem "mennyi" a kérdés, hanem mi.


Ha belegondolsz, hogy gabonákat csak szegénység, háborúk idején kell enni, amikor nincs hús-zöldség, gyümölcs, akkor mit gondolsz, te most egész nap csak szénhidrátokat eszel, nyomokban kis zöldséggel, kis hússal.


Így nem csoda hogy felmegy az ember 75-re, sőt le sem fog menni egy könnyen, hát ezért vannak zsíros emberek. Ilyen étkezéssel kevesebbet enni.. annak meg koplalás lesz a vége. Kevesebb müzli? Eleve nincs benne tápanyag, még kevesebbel még komolyabb éhezés lesz.


Gabonák.. Tessék megszívlelni a zöldségeket, a zöldségleveseket, párolt zöldségeket! :)

Aki szereti a húst annak természetesen azzal. Hús zöldségkörettel, nem idegen a magyar konyhától!

2013. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!