Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éhes vagyok, ehetek?

Ha éhes vagyok, ehetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nyilván jelez valamit olyankor a szervezet...azt, hogy energiára van szüksége. Ha napi 1500 kcal-t eszem, amennyi a fogyáshoz kell, de mégis éhes vagyok, akkor mégis csak több kalóriára lenne szükségem? "Normál" esetben fogyókúra alatt nem szabadna éhesnek lenni?
2011. júl. 28. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát számít az,hogy mit eszel,hányszor,mikor,mennyit.?
2011. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne a kalóriát számol. Húst hússal, zöldséggel. Ennyi.
2011. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dinnyét.
2011. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a diéta elején vagy, akkor ez a szervezeted normális reakciója, mivel kevesebb kalóriát viszel be, mint régebben. Ha nagyon éhes vagy egyél paprikát, salátát, sovány túrót, csirkemellsonkát, paradicsomot..én ilyesmit szoktam.
2011. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bix ***** válasza:

neked egészen pontosan 1500 kcal-t kell enned. ezt te kiszámoltad és ennyi lett? vagy vettél egy jó átlagot? [link]

használd... persze ez se szentírás, és 1200 alá nem megyünk, de belőni nagyságrendileg be lehet vele, aztán meg mindenki finomíthat rajta... aki vezet kajanaplót...


az éhség meg függ attól hogy mit eszel, és miből fedezed a kcal-t... csokiból 1500 kcalt betolhatsz és éhes leszel egész nap... vagy iszonyat sokat ettél eddig, vagy nem megfelelő minőségű kajával próbálkozol

2011. júl. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad semmit se.
2013. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!