Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1300kcal bevitellel...

Napi 1300kcal bevitellel tudok fogyni? (Ennyi a bmr-em)

Figyelt kérdés
Eddig napi max 1000kalóriát ettem, aztán jobban utánanéztem,és rájöttem, hogy ez nem egészséges. 1 hónapja fogyózok még csak, ha most attérek az 1300kcal bevitelre, hízni fogok kicsit vagy megy tovább a fogyás csak lassabban? Kardiozok is heti 3x

2015. febr. 1. 17:10
 1/3 Léna79 válasza:

Helló!

használd a kalóriabázis.hu oldalt ,ott a cél beállításnál mindent részletesen meg van adva és a forumon segítenek is!

2015. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mitől híznál? Ez még így is nagyon kevés.
2015. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kevés, azért félek attól, hogy hízok, mert eddig ennyit semm ettem, és ha mostantól többet eszem akkor nem tudom, hogy abból tud e raktázrozni a szervezetem, nem hiszem, mert ez az alapszükségletem, de hátha rosszul tudom. Első, kalóriabázissal fogyózom, a bmrt is ott számoltam ki :)
2015. febr. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!