Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1000-1200Kcal bevitellel,...

Napi 1000-1200Kcal bevitellel, lehet fogyni? Természetesen mozgás is van mellette, heti 3-4 alkalommal.

Figyelt kérdés
És kb mennyi idő alatt , tudok leadni 15-20 kg-ot?
2011. jan. 5. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le. kb 4-5 hónap
2011. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
le lehet.. de készülj fel rá hogy fele annyi idő alatt mint ahogy leadtad, visszafogod szedni a dupláját! (saját tapasztalat.. én már a salátától is hízok..)
2011. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és miért fogom vissza szedni ? nem csak addig szeretném csinálni amig lefogyok, hanem azután is....:D
2011. jan. 5. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem jön vissza, de oda kell figyelni később is. Nem elég hogyha lefogysz, akkor utána abbahagyod a mozgást, és megint elkezdesz zabálni. Sajnos nem így működik. Én lefogytam így, és 6 évig tartottam, utána jött két terhesség, és kezdhetem elölről. 1 hete csinálom.
2011. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1000-1200 kcal? Ha 3 napig ennyit eszel, és még mozogni is tudsz mellette, akkor szívből kívánom, hogy szaladjon le rólad az a tetemes 15-20 kg :))

Egyébként, szép lassan, fokozatosan kell csökkenteni az ételeket, máskülönben nem lesz eredményes a diéta.

2011. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1500 Kcal alá ne nagyon menj, mert az már egyenlő a koplalással, és az visszaüthet!
2011. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké, akkor 1500kcal alá nem megyek, de a dietetikus azt mondta h 1000-1200 kcla-t egyet naponta, 3 étkezéssel.de csináltam egy hétig aztán feladtam mert éheztem... az az egy hét alatt lement 1,8 kg.
2011. jan. 5. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a francba azt a dietetikust! Heti 0,5-1 kiló a normális fogyás. Ne feledd, hogy a 15-20 kilót sem egy hónap alatt kaptad magadra (hacsak nem betegséged volt), ne is akard annyi idő alatt megszabadulni :)

Ja, és a legfontosabb: ne add fel idő előtt :)

2011. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szerencsére nem betegség miatt jöttek fel a kilók, 2 szer belekezdtem a diétába, de nem volt kitartásom, most már nagyon elszánt vagyok, és nem fogom idő alatt abba hagyni, szerintetek mennyi idő alatt megy le ez a felesleg? ja és kenyeret, lisztet,lisztes dolgokat, cukrokat, cukros üdítőket mellőzöm, én mindig is nagyon sok üdítöket meg ilyen cukros löttyöket ittam, még a leves mellé is megittam vagy fél litert, de már kb 2 hónapja sikerült erröl is leszoknom, és azota szénsav mentes ásványvizet iszok...mondjuk ez tök jo h arrol sikerült leszoknom, mert volt amikor napi 2 litert is megittam az ilyenekböl, mos jo ha havonta megiszok egy pohárral....

remélem sikerülni fog leadni azt a 15-20 kilót.. ja és ez kb 3-4 év alatt jött fel, elötte sovány voltam, még nagyon is...:S

2011. jan. 5. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:

*a dietetikus azt mondta h 1000-1200 kcla-t egyet naponta, 3 étkezéssel.de csináltam egy hétig aztán feladtam mert éheztem


Akkor mi a kérdés? Ugyanúgy éhezni fogsz és feladod! Ezért fogod visszahízni! Hosszú távon nem lehet 1000 kalórián élni. Ráadásul az anyagcserédet is tönkrevágod. A nagy koplalás után minden "falatot" tartalékolni fog a szervezeted a következő éhezésre, és sokkal gyorsabban hízol, mintha nem koplaltál volna.

Alakíts ki olyan táplálkozási szokásokat, amiket életed végéig tudsz követni. Mert ha ezt nem teszed, ugyanúgy hízol 20 kilót 3-4 év alatt, ahogy eddig, hiszen ugyanazokat a kajákat fogod enni, amitől meghíztál most.

2011. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!