Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csajok! Ti is visszaszeditek...

Csajok! Ti is visszaszeditek 3-4 nap alatt a 2-3 hetes diétán elvesztett súlyotokat?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve teljesen.

A 2015-ös évem nem szól másról csak a diétáról.

És semmi eredmény nincsen, csak annyi hogy tartom a súlyomat a diétának köszönhetően, és nem hízom nagyobbra mint amennyivel kezdtem a diétámat.

Olyan 12 kilótól kellene megszabadulnom ahhoz hogy vékony legyek.

158 cm és 65 kiló vagyok.

Mindig álmodozom arról hogy milyen jó lenne vékonynak lenni, nem érne össze a combon nem pörsögne ki a bőröm, feljönnének rám a ruháim, nem kéne félnem ha hajolok hogy összegyűrődik a hasamon a háj, nem lennék narancsbőrös annyira, nem rezegne a háj rajtam séta közben.

Ez mind olyan jó, de sajnos egy idő után megtörök, és elcsábulok, és feladom, amikor elérkezek egy bizonyos pontra ismét diétára adom a fejem de sajnos mindig későn nem 1 nap után veszem észre hanem sajnos néha 1 hét után csak.

Valahogy berögződik az agyamba hogy ez most diéta, no cukor, no gyümölcs, no minden amit szeretek.

Hiába eszek úgy diéta alatt hogy nem vagyok éhes mégis a pár nap alatt úgy zabálok minta fél éve nem ehettem volna olyasmit.

Ma lesz 3-dik napja hogy nem eszek csak 4-5 óra fele utoljára és este 9 után fekszek le.

Nappal sok a kerti munka most , eszek 3 alkalommal normális adagot és azt amit megkívánok.

Így sokkal kevesebbet eszem mint előtte , nem tudom hogy fogok e fogyni de úgy táplálkozom ahogy fogok majd diéta után is csak kevesebbet.

Az a baj hogy mindég visszatérek a régi életmódomra.

Csajok biztassatok meg hogy más is őrlődik ilyen malomkerékbe.

Tapasztalatokat várok, és hogy sikerült e valakinek ezen túlkerekednie?



2015. márc. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert normális diétát tartok,amibe belefér 1-1 édesség is. Így nincs zabarohamom.
2015. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked is sikerülhet, ha nem fogyókúrát tartasz, hanem életmódot változtatsz. Te magad írtad az utolsó mondataid között, hogy mindig visszatérsz a régi életmódodra. Ne csodaszert várj, ne egyél fehér lisztes árut fornettit sem (helyette teljes kiőrlés, rozs, zab stb) semmi cukor, sok zöldség, gyümölcsöt is ehetsz, de pl. banánt ne, csirke, pulyka párolva, sütve (nem rántva), ne igyál kólát és cukrozott üdítőt. Itt a gyakorin már annyi jó tanácsot, teljes étrendet is adtak, biztos találsz magadnak olyan összeállítást, ami nem gyötrelmes, és meg lehet szokni hosszú távon, a "kúra" helyett.
2015. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-nek igaza van, bár mértékkel a banán sem ellenség. A te esetedben az is fontos lenne, hogy időnként megengedj magadnak valami finomságot. Nem szabad úgy hozzáállni, hogy soha többet nem ehetek semmit, amit szeretek. Állj hozzá inkább úgy, hogy hetente egyszer megérdemelsz valami jutalmat. Persze ilyenkor sem szabad túlzásba esni, de ez sokkal jobb lelkileg és fizikailag is, mint amit te csinálsz.

Egyébként a 12 kiló erős túlzásnak tűnik.

2015. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem,mert olyan diétát allitok össze magamnak,amire nem diétakénk tekintek és mozgok is,így nincs hiányérzetem semmi után.

Teljesen megszoktam,hogy számolás nelkül is 1500kcalt eszek kb és napi sokszor kicsit,melle kocogok.

Teljesen tartható.

Mellesleg szinte minden nap becsúszik valami nasi,tejszelet vagy túrórudi, egyátalán nem hátráltat és valamikor egy egészségtelen kajának se tudok nemet mondani,ma pl benyomtam egy burger kinges menüt meg egy sütit.

1-2 hetente van egy ilyen alkalom ,mégis probléma nélkul fogyok és mikor betegeskedem és nem mozgok,meg annyir nem tartom be az étkezést, akkor sem jön vissza egy deka sem,nem hogy 3-4kg.

Nem dietazni kell,hanem egeszsegesebb kajákat kell enni,kevesebb szénhidrátot fogyasztani,a hizlalobb kajákból meg kisebb adagot enni mint korábban és mozogni kell. Nem túl bonyolult.

2015. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos csak 1 kilóval kevesebbet sikerül visszaszednem 2 hónap alatt, mint amennyit egy hét alatt vesztettem :(
2015. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszoló!

Milyen gyakorisággal veszel be étvágy csökkentő tablettát?

2015. márc. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!