Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, hogyan...

Szeretnék lefogyni, hogyan álljak neki? Már egyszer sikerült, de azóta eltelt 3,5 év és sikerült visszaszednem az elvesztett kilóim egy részét.

Figyelt kérdés

Nem is tudom, milyen segítséget várok tőletek, lehet, hogy csak biztatást, hisz minden a rendelkezésemre áll, ismerem a "szabályokat", és azt is tudom, hogy azért híztam vissza, mert abbahagytam a sportot és nem figyeltem a táplálkozásomra. Csak nem tudom rászánni magam megint, mert sokkal egyszerűbb legyinteni az egészre.

Egyébként lány vagyok, 170 cm magas és 94 kg (főleg a hasam problémás).

Köszönöm.


2011. máj. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyszer rászánnod magad: lecserélni a hűtőd tartalmát (zöldségek, fehér húsok, ha salátát csinálsz majonéz helyett kefír, megfelelő fűszerezéssel eszméletlen jó tud lenni), napi rendszeres mozgás, és fontos a megfelelő alvás is. Tudom, erre most legyintesz, hogy mi múlik rajta, de hidd el, hogy nagyon is sok. Én is hasonló cipőben járok, ősszel végre egész normálisan néztem ki, aztán télen visszacsúsztak a kilók (vizsgaidőszak miatt egyáltalán nem figyeltem magamra), de azt hiszem, megint jó úton haladok. Kár, hogy a zöldségnek ilyen horribilis ára van, a húsról nem is beszélve...
2011. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod (egyébként vegetáriánus vagyok, a zöldséget pedig a kertből fogyasztom, nem terheli meg túlságosan a pénztárcámat, csak az akarat és a kitartás hiányzik - igen, az "egyszer rászánod magad"-dal vannak bajok :) )
2011. máj. 28. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj, pont ugyanígy vagyok én is, még a paramétereink is majdnem megegyeznek. Én most rászántam magam nagyon. Ha esetleg az segít neked, csinálhatjuk együtt, írj privit. :)
2011. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp,én vezettem egy füzetet amibe minden este leírtam,hogy aznap mit ettem,+hetente mértem a súlyom,ami szintén belekerült!kitartás:-)Eleinte még én magam is elrettentem attól,hogy miket összeettem,így sikerült változtatnom!Az ,hogy hetente láttam a súlyomat csökenni plusz "löketet"adott.
2011. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!
2011. jún. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!