Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így le tudnék fogyni?

Így le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Úgy 5 napja tartom ezt, amit most majd leírok. Napi 5 km-t sétálok, mivel messze van a suli és hogy fitt legyek, meg izmos legyen a lábam, inkább sétálunk a barátaimmal. Már két éve, meg se kottyan, pedig először hajjaj...Eddig irtó sokat ettem és még emeltt is meghztam, vagy 3000 kaloriát bevittem egy nap. Ezt csökkentettem nemrég 1500-ra, de mostanság talán 500-800-at, ha megeszek, emelett járok heti egyszer aerobikra és minden nap kocogok még fél órát este, így a testmozgás is megvan. Így le tudnék fogyni tavaszig?

167 cm 63 kg lány



2015. febr. 4. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy eddig semmit nem ittam kb voltam már kiszáradva is, már két hete napi 2,5 litert megiszom, mert a tesitanárom mondta, hogy másképp nem fogok fogyni meg méregtelenítettem is.
2015. febr. 4. 18:53
 2/6 anonim válasza:
Szerintem sikerülhet, de csak ha komolyan gondolod és sosem esel például kísértésbe a kajától.
2015. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen valóban nehezemre esik anya is ma pizzát csinált meg tegnap is vett chipset és nem jó érzés, hogy ilyeneket meg a büfés salis szendvicset meg hasonlókat mostantól nem ehetem...de kezdek egyre kevésbé éhes lenni a sok kaja után, inkább szomjas vagyok, remélem sikerül
2015. febr. 4. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
500-800kalória koplalás, azzal csak ártasz magadnak, hízékonnyá is tesz még pluszba.
2015. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen, neked 63 kilóval a mozgás mellé 2600-2700 kalóriát kéne bevinned. A koplalást gyorsan felejtsd el. Az az 5 km mozgás elég jó, de izmot nem fogsz vele építeni.
2015. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Esetleg kicsit kevesebbet, ez súlyzós edzés mellé van beállítva, de 2500 alá akkor se menj.
2015. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!