Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hetente hány kilót fogytatok?...

Hetente hány kilót fogytatok? Hány kalóriával mentetek az alapanyagcsere alá?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Alapanyagcsere alá sosem szabad menni!
2015. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alapjárat kalória alá gondoltad? Azaz amennyit átlagosan felhasználunk a mindennapos teendőinkkel.

Kalóriabázist használom, szerintem egész jó. Ajánlom Neked is.


1900 körül van a napi kcal felhasználásom. Ha futok akkor több. Heti fél kiló fogyásra beállítva 1500 kcalt vihetek be. Amikor futok, edzek, annyival többet lehet.

Eddig 3 hónap alatt 9 kilót fogytam. Azt nem tudom hetente mennyit. Minden hét más volt. Összességében -9 kiló eddig. (10-12 kiló a felesleg)

2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Amikor futsz, mennyi kalóriával eszel többet? Evés előtt vagy utána inkább?
2015. ápr. 11. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Futás előtt vagy utána viszed be a plusz kcalt.

(Utolsó mondatom kicsit félresikerült :))

2015. ápr. 11. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Általában délelőtt futok. Azt a kis plusz kalóriát elosztva eszem meg (nem feltétlen mindet, csak ha jól esik). Pl futás időtartamától és intenzitásától függően 200-400 kcal között sikerül. Ennyivel ehetek többet ha akarok.
2015. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Savao válasza:

srácok, tudom már régi kérdés, de bajban vagyok. alap kalória szükségletem 1660. Én 7.koromtól fogva egészen 10.-ig 1400kalóriákat ettem. Aztán 11.ikben és 12.ben inkább a ch-t figyektem mint a kal-t, ezáltal többet ettem mint 1400-500. Rakódott rám 10kiló plussz. Lehet azért, mert elrontottam az anyagcserémet … Mindegy, de kétségbeesésemben már 2hómapja,hogy vissza tettem 1400-500kalóriára a napi adagomat. De semmi. Most azzal be tudom indítani a normál testsúlyom visszaállítását ha 1600kalóriákat kezdek enni? Hízni biztos fogok... (nagyszerűűű) ezért nem is merem feljebb vinni... de hogy tudnám beindítani újból a fogyást? Mert anno nem csináltam csalónapokat. azt hittem azzal el van intézve minden.... Most tökre nem tudom mi legyen.

Gond az, hogy most 1300-akat eszem,fogyni fogyok így nem tudom ez biztos hogy nem egészséges,:( már összezavarodtam XD

2020. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!